Майстер-класи, концерти у сихівському трамваї: що буде цікавого на Lviv Bandur Fest

фото з сайту Про Львів

фото з сайту Про Львів

Дозвілля та їжа
04 вересня 2017 14:06

7-10 вересня у Львові проведуть перший в Україні фестиваль сучасної бандури, куди приїдуть відомі колективи з різних міст країни, відбудуться майстер-класи, концерти у сихівському трамваї, круглі столи та акції. Все це для того, щоб познайомитись з бандурою ще краще, розповіли сьогодні під час прес-конференції організатори.

Майстер-класи, концерти у сихівському трамваї: що буде цікавого на Lviv Bandur Fest фото

Левова частина заходів, які будуть проходити на фестивалі, відбуватиметься на Сихові. Це робиться в рамках децентралізації культурного життя Львова, щоб пожвавити його не лише у центрі, а й у найбільш населених районах.

"Це перший такого формату фестиваль в Україні, проте це не перший захід у Львові. Звісно, були інші заходи подібного формату, було багато виступів сучасних бандуристів, натомість зібрати такий великий фестиваль вдалось вперше. У Львові колись була створена львівська бандура, тому це мабуть обов’язок міста мати такий фестиваль", – розповіла арт-директор фестивалю Анастасія Войтюк.

В Україні всі знають про бандуру, але чи знають вони про неї насправді – велике питання. Дуже часто люди мають про цей інструмент дуже загальне, стереотипне уявлення. Зараз дуже мало інформації про бандуру, тому цей фестиваль покликаний розповісти про неї більше.

"Українці – дуже креативний народ. Якщо брати давні інструменти країн Західної Європи, то вони залишились на цьому ж рівні і є популярні лише серед певної групи аматорів. А бандура сьогодні звучить в абсолютно різножанрових представленнях. Те, що ми побачимо на фестивалі, є ще одним доказом того, що бандура прогресує у своєму самовираженні. Думаю, що після фестивалю, до бандури ще більше потягнуться люди", – вважає українська бандуристка та педагог Оксана Герасименко.

В рамках фесту відбудеться бандурне шоу на Сихові, акція "Доторкнись до бандури", концерт львівських бандур-гуртів, інтерактивна розповідь-концерт Bandurpoint, проект електронної музики "Бандура за діджейським пультом", конкурс #banduraselfi, майстер-класи та круглі столи. Деталі на фото:

Майстер-класи, концерти у сихівському трамваї: що буде цікавого на Lviv Bandur Fest фото 1

Фото: lvivbandurfest.in.ua

Дивись ще:

Гроза на Львівщині: без світла залишилися 77 населених пунктів 

Новий тариф: у львівській мерії пояснили причини здорожчання вивозу сміття

Зливи та вітер: на Львівщині оголосили штормове попередження 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах