Обери собі друга: 6 собак тижня, які чекають на тебе

фото з сайту Beeztees

фото з сайту Beeztees

Дозвілля та їжа
14 вересня 2017 11:07

ЛКП "Лев" і VG Lviv продовжують спільний проект, публікуючи історії і світлини безпритульних тварин, щоб допомогти їм знайти своїх господарів.

Ми розраховуємо на ваше милосердя, любов і увагу, яких дуже потребують ці бездомні собаки. Сьогодні мова піде про  дванадцять милих тварин, кожній з яких ви можете стати господарем і другом та подарувати достойний прихисток. А вони у відповідь на це подарують вам свою відданість і любов. Адже собака- це єдина тварина, яка любить свого господаря більше, ніж себе.


КІРК


Обери собі друга: 6 собак тижня, які чекають на тебе фото

Ну хто не захоплюється німецькими вівчарками? Цей вівчур ще молодий. Як він опинився на вулиці – невідомо, але зараз він мріє про нову родину. Кірк – справжній розумник, знає деякі команди та добре піддається навчанню. Гавкучий, енергійний – справжній охоронець та, звичайно ж, друг.


ЛИПА


Обери собі друга: 6 собак тижня, які чекають на тебе фото 1

Молоденька собачка віком до 1 року. Вона невеличка, тому підійде на прилаштування у квартиру. Слухняно гуляє на повідку, розумна, але з характером. Проте до своєї людини звикне і любитиме вірно та віддано.


ТЬОТЯ


Обери собі друга: 6 собак тижня, які чекають на тебе фото 2

Молода собака, розумна та слухняна. Соціалізована, любить лащитись, чемно гуляє на повідку. Справжня зворушлива собака-друг.


ДРУЖОК


Обери собі друга: 6 собак тижня, які чекають на тебе фото 3Молоденький красунчик віком до 1 року. Слухняний, любить лащитись та ходити на довгі прогулянки. Соціалізований, розумний. Найкращий друг – це про нього.


ГАЯНА


Обери собі друга: 6 собак тижня, які чекають на тебе фото 4

Метис німецької вівчарки. Молода красива собака. Гаяна активна, гавкуча, соціалізована. Вона – природжений охоронець та вірний друг.


МАЛЕНЬКА


Обери собі друга: 6 собак тижня, які чекають на тебе фото 5

Молода собака віком близько 1 року. Вона – середнього розміру. Енергійна, грайлива, добра. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

Також досі на родину продовжують чекати Мацьопка, Блямба та Ліон, про яких ми розповідали у попередніх підбірках тварин на прилаштування, та інші чудові собаки та коти.

Собаки чекають в ЛКП "Лев": Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.

З цими чудовими собаками можна познайомитись в ЛКП "Лев": Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545.

Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00. 

За новинами ЛКП слідкуйте на нашому сайті lkplev.com, на Facebook https://www.facebook.com/lvivlkplev/ та в Instagram https://www.instagram.com/lkplev/.

Фото  ЛКП "Лев"

Усі собаки здорові, вакциновані, стерилізовані, мають чіпи з усією важливою інформацією про них.

ЛКП "ЛЕВ" на Facebook.

 Львів у новинах:

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото) 

У львівських парках створять майданчики для вигулу та тренування собак 

З'явився сайт, де львів'яни можуть вибрати цуценя з притулку 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах