Легенда моди: у Львів привезуть роботи Джанні Версаче

Новина - Дозвілля та їжа - Легенда моди: у Львів привезуть роботи Джанні Версаче

Новина - Дозвілля та їжа - Легенда моди: у Львів привезуть роботи Джанні Версаче

Дозвілля та їжа
25 жовтня 2017 14:12

27-29 жовтня у Палаці Потоцьких вперше в Україні пройде виставка робіт легендарного італійського дизайнера Джанні Версаче. Захід пройде в рамках ХХ-го сезону Lviv Fashion Week.

Експоновані моделі Версаче є частиною приватної колекції бразильського колекціонера та художника Александра Стефані. Раніше колекція була показана на різноманітних івентах в Бразилії, Польщі, в рамках Berlin Fashion Week у Німеччині. В Україні роботи Gianni Versace експонуватимуться вперше.

"Я думаю, що історія моди несправедлива щодо таланту Джанні Версаче і пам'ятає його творчість лише як кліше з надміру сексуального жіночого одягу та яскравих принтів. Натомість я хочу показати набагато глибшу геніальність художника, поділившись своєю колекцією зі світом", – говорить колекціонер Александр Стефані.

У приватній колекції Стефані налічується більше 500 речей авторства Джанні Версаче, включаючи одяг із найбільш важливих колекцій, який показує найважливіші моменти професійної еволюції дизайнера. Александр упродовж багатьох років вивчав творчість Версаче і колекціонував його роботи, у своїх дослідженнях він зустрічався з багатьма особистими друзями і колегами Джанні та зумів придбати дуже важливі твори – деякі з них сам Джанні віддав друзям, інші були придбані на благодійних аукціонах, які влаштовували знаменитості – це і стало основою збірки.

Виставка триватиме 27 жовтня з 11.00 до 17.00, а 28-29 жовтня – з 10.00 до 18.00.

Дивись ще:

Великий футбол: у Львові відбудеться матч Україна -Словенія 

Вщент: на Львівщині в аварії постраждала дитина 

Хто винен: екс-мер Львова з дружиною потрапили у ДТП 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах