Інший бік міста: підземелля органного залу збираються відкрити для огляду

Новина - Дозвілля та їжа - Інший бік міста: підземелля органного залу збираються відкрити для огляду

Новина - Дозвілля та їжа - Інший бік міста: підземелля органного залу збираються відкрити для огляду

Дозвілля та їжа
15 листопада 2017 15:51

Львівський будинок органної та камерної музики буде активно працювати над цікавим наповненням контенту, залучатиме міжнародні фонди до співпраці задля розвитку закладу, приділятиме особливу увагу роботі з глядачем. Про це повідомив новобраний директор Будинку органної й камерної музики Іван Остапович, пише Галінфо.

 "Я би хотів коротко розповісти про плани нашої команди. Перш за все, це реформи, які потрібні для подальшого розвитку органного залу: це доступність, привітність персоналу, прихильність до відвідувачів. Також важливий благоустрій, встановлення освітлення.

Нова команда: зі мною прийшла команда досвідчених менеджерів, які вміють комунікувати з середовищем, які вміють грамотно підходити до питань менеджменту. Також маємо на меті розробку фірмового стилю, який буде чітко ідентифікуватися з органним залом.

Органний зал потребує ремонту основного інструменту – органу. Це складне й довге питання, яке потрібно обговорювати з досвідченими майстрами. Планується залучення іноземних фахівців для обстеження цього інструменту.

Думаємо про відкриття підземелля для загального доступу з метою проведення екскурсійних програм. Облаштування доступності: йдеться про інклюзивність, доступність для людей з особливими потребами.

Контент: перехід на єдине квиткове поле через електронну систему квитків. Комфорт на навігація: стильність, ремонт внутрішнього фойє, розмітка залу для зручності глядачів. Також розроблення сувенірної продукції, буклету.

Міжнародна співпраця: використання власних зв’язків для наповнення контенту, постановка нових творчих напрацювань.

Такими є ключові пункти нашої команди, які ми збираємось здійснити протягом п’яти років. Вся наша діяльність буде активно висвітлена в медіа й соціальних мережах та на нашому офіційному сайті", – розповів Іван Остапович.

Нагадаємо, що Іван Остапович був обраний на посаду директора Львівського будинку органної й камерної музики 8 листопада за результатами конкурсу.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Плати меньше: "Укрпочта" снизила стоимость доставки посылок в 9 стран Европы

Добавь себе: "Укрпочта" завела чат-бот в Telegram

Що трапилося: у Львові масово закриваються відділення "Укрпошти"

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах