Купуй домашнє: львів’ян кличуть на останній в цьому сезоні фермерський ярмарок

Львів’ян кличуть на останній в цьому сезоні фермерський ярмарок. Фото: shutterstock.com (умовне)

Львів’ян кличуть на останній в цьому сезоні фермерський ярмарок. Фото: shutterstock.com (умовне)

Дозвілля та їжа
16 жовтня 2020 15:45

Вже завтра, 17 жовтня, на площі Ринок у Львові відбудеться останній і заключний в цьому сезоні фермерський ярмарок. Відтак, в суботу, з 9:00 до 15:00 всі охочі зможуть тут придбати продукцію місцевого виробника - натуральні та свіжі сири, молочні продукти, фрукти, овочі, свіжу рибу, салати, зелень тощо.

«На сьогодні бачимо, що Львівський фермерський ярмарок — це сформований бренд, відомий на всю Україну. Його популярність полягає в тому, що сам власник продукції продає її покупцю, а той в свою чергу розуміє її якість. Це було нашою основною вимогою до фермерів, яку вони успішно реалізовують», — розповіла керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції, співорганізаторка Львівського фермерського ярмарку Тетяна Хабібрахманова.

Основною метою Львівського фермерського ярмарку є допомога місцевим виробникам у популяризації їх продукції, можливості представити її на широкий загал та в інформаційній підтримці їх діяльності.

Нагадаємо, вперше фермерський ярмарок на площі Ринок запрацював 18 липня. Пізніше такі ярмарки планували облаштувати у всіх районах Львова, та цю ідею так і не вдалось реалізувати.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах