Буде солодко: львів'ян кличуть на медовий фестиваль

Буде солодко: львів'ян кличуть на медовий фестиваль. Фото: unsplash.com

Буде солодко: львів'ян кличуть на медовий фестиваль. Фото: unsplash.com

Дозвілля та їжа
19 липня 14:54

У неділю, 8 серпня, у селі Ганачівка Перемишлянської територіальної громади відбудеться фестиваль "Медова Забава". На гостей заходу чекає  велика концертна програма народних та самодіяльних колективів, ярмарок продукції бджільництва, дегустація меду та медопродуктів.

"Проведення фестивалю покликане популяризувати галузь бджільництва, сприяти розвитку локальних пасік не лише в частині виробництва, оскільки більшість основних сільськогосподарських продовольчих культур потребує бджіл для запилення, але й у формі  туристичних та оздоровчих локацій. Бджільництвом займаються, в основному, фізичні особи. Всього в області налічується 5,2 тис. пасічників, які утримують  понад 66,0 тис. бджолосімей  та виробляють більш як 1 тис. тонн меду щороку", - розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Окрім того, присутні зможуть відвідати експозицію виставки, присвяченої 150-й річниці від дня народження Григорія Кузневича, українського скульптора, майстра монументально - декоративної скульптури, взяти участь майстер-класах, забавах та конкурсах.

Початок фестивалю "Медова Забава" - 12:00 (на Білому потоці).

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах