Згадай дитинство: львів’ян кличуть постріляти з рогатки

Львів’ян кличуть постріляти з рогатки. Фото: depositphotos.com (умовне)

Львів’ян кличуть постріляти з рогатки. Фото: depositphotos.com (умовне)

Дозвілля та їжа
19 серпня 2021 17:19

Львів’ян запрошують згадати дитячі розваги та постріляти із рогатки. До участі допустять усіх, незалежно від віку та вміння. А брати участь у змаганнях можна навіть цілими сім'ями. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, з 21 по 24 серпня такі змагання організовуватиме Музей Міста (МуМі), який гастролюватиме фестивалями та ярмарками Львова, що відбудуться в часі святкування 30-ліття Незалежності України.

Мішенями слугуватимуть порожні металеві банки. Рогатки, кульки для стрільби та захисні окуляри учасникам видаватимуть на місці. Найбільш влучні стрільці отримають винагороду. А символічною «платою» за атракціон будуть спогади учасників про дитячі пригоди, пов’язані з забавами в місті, майструванням іграшок чи розвагами в луна-парках.

Зібрані спогади відберуть для дебютної виставки МуМі «Подорож героя: Останній тиждень літа», яка розповідатиме про мешканців і мешканок віком 6-12 років, дитинство яких пройшло у місті.

Згадай дитинство: львів’ян кличуть постріляти з рогатки фото 1Згадай дитинство: львів’ян кличуть постріляти з рогатки фото 1

Парк Динозаврів, фестиваль морозива, родинні пікніки: куди піти у Львові з дітьми 21-24 серпня

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах