Іноземці зніматимуть у Львові фільм «Кімната Маріани»

Іноземці зніматимуть у Львові фільм «Кімната Маріани»

Іноземці зніматимуть у Львові фільм «Кімната Маріани» Фото: Юрій Богун (умовне)

Дозвілля та їжа
19 сiчня 2022 16:29

Навесні у Львові розпочнуться зйомки ігрового повнометражного фільму «Кімната Маріани». У середу, 19 січня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з представниками міжнародної кінокомпанії LACO FILMS, яка розпочала підготовку до зйомок

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Іноземці зніматимуть у Львові фільм «Кімната Маріани» фото 1Іноземці зніматимуть у Львові фільм «Кімната Маріани» фото 1

«Велика частина зйомок буде відбуватися у Львові і триватиме впродовж кількох місяців, тому співпраця з мерією є дуже важливою для нас. Зараз ми оглядаємо різні локації, шукаємо найкращі місця, адже це дуже серйозне, міжнародне кіно», – зазначив генеральний продюсер компанії LACO FILMS Алексі Осмоловські.

Фільм «Кімната Маріани» – міжнародний проект, який має прокатний потенціал за кордоном та націлений на участь у світових кінофестивалях. До його реалізації залучені міжнародна продакшн-компанія LACO FILMS, компанії CINEFRANCE, продюсер Жан-Люк Орм'єр (Франція) та  Metro Communications, продюсер Давід Сільбер (Ізраїль).

Історія кінострічки створена на реальних подіях, які відтворюють життя єврейської родини з ґетто під час років війни. Основні локації зйомки – Львівська область. Зйомки проєкту розпочинаються у квітні та триватимуть до червня 2022 року.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах