Львівський органний зал запрошує відвідувачів на свої події: репертуар на жовтень

Львівський органний зал запрошує відвідувачів на свої події: репертуар на жовтень

Львівський органний зал запрошує відвідувачів на свої події: репертуар на жовтень Фото: city-adm.lviv.ua

Дозвілля та їжа
05 жовтня 2022 15:52
Автор: Юрій Богун

Львівський органний зал продовжує тримати оборону на культурному фронті і запрошує відвідувачів на насичену жовтневу програму. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

6-7 жовтня скрипаль Анатолій Баженов та органістка Валерія Балаховська, солісти Національного будинку органної та камерної музики у Києві, гратимуть програму «Бах. Райнбергер. Карабиць».

11 жовтня – премʼєра у Львівському органному залі – «Маленький принц. Симфонічний концерт», разом із Симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії, музика Любомира Ліщука.

14 жовтня, у День захисників і захисниць України, слухаємо музику українських композиторів. Концерт «Лисенко. Кос-Анатольський. Симфонічний концерт» виконуватиме оркестр Львівської національної музичної академії ім. Лисенка.

Спеціальна українська програма «Колесса. Луньов. Назаров» звучатиме також 15 жовтня у виконанні органістки Світлани Позднишевої.

17 жовтня «Органні мініатюри. Володимир Кошуба» виконає соліст Національного будинку органної та камерної музики в Києві.

Пристрасна музика Астора Пʼяццоли на акордеоні та фортепіано звучатиме 19 і 20 жовтня у виконанні Богдана Андрійчука та Івана Остаповича.

21 жовтня – «Органна симфонія» – вечір потужної симфонічної музики для органа-соло у виконанні Світлани Позднишевої.

22 жовтня відвідувачів дивуватиме Брас-квінтет Луганської філармонії.

23 жовтня лунатимуть чудові українські премʼєри – «Бібік. Безбородько. Остапович».

Львівський органний зал запрошує відвідувачів на свої події: репертуар на жовтеньЛьвівський органний зал запрошує відвідувачів на свої події: репертуар на жовтень Фото: city-adm.lviv.ua

Завершення місяця пройде під знаком органіста з Німеччини Якобуса Ґладзіви, який виступить в Органному залі 29 та 30 жовтня. Його «Органна медитація. Якобус Ґладзіва» – це особлива програма з творів європейських композиторів, серед яких гідне місце займають і українські автори.

Також у жовтні будуть улюблені «Місячна соната» і «Вальси Шопена» у виконанні піаніста Андрія Макаревича. «Пори року» Вівальді гратимуть Світлана Позднишева та Адріан Боднар. Органісти Олена Мацелюх, Сергій Павлів, Марк Новакович та Віталій Дворовий радуватимуть сольними програмами протягом усього місяця.

Квитки на всі події Львівського органного залу можна придбати за посиланням або у касі мистецької установи.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах