У Львові стартує акція «Хочу посадити дерево!» – як долучитися

У Львові стартує акція «Хочу посадити дерево!» – як долучитися.

У Львові стартує акція «Хочу посадити дерево!» – як долучитися. Фото: city-adm.lviv.ua.

Дозвілля та їжа
24 березня 2023 17:14

У Львові стартує традиційна акція «Хочу посадити дерево!». Усіх охочих долучитися до акції просять оформити заявку. А садівники Львова зроблять все, щоб процес вибору дерева, локації і сама посадка були комфортними. Розповімо про те, як долучитися. 

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Як повідомила начальниця управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради Олександра Сладкова, впродовж двох тижнів збиратимуть і опрацьовуватимуть заявки від мешканців, а висадка дерев відбудеться у квітні-травні цього року.

Як це працює

1. Заповніть електронну форму. У заявці також можна вказати бажану локацію та/або вид дерева, але це – не обов'язково. 

2. Після опрацювання заявки з вами сконтактує садівник району чи парку для узгодження деталей (вибір місця, саджанця, дня посадки та інше).

3. Ви оплачуєте рахунок за саджанець, який вам виставляє обраний вами розсадник.

4. Далі – отримаєте запрошення на посадку дерева із вказаним часом висадки.

5. Проводити висадку будуть спеціалісти з догляду за озелененням відповідного району чи парку, під наглядом садівника і за вашою участю. Все необхідне для висадки буде на місці.

6. Садівник та міські служби здійснюватимуть нагляд за ростом дерева. Але ви можете періодично навідувати та поливати дерево, так воно розвиватиметься швидше і краще.

«Щоб ваше дерево виросло здоровим і жило довго, ми пропонуємо варіант з мінімальними ризиками. Для цього важливо обрати правильне місце, правильний саджанець, правильно його посадити і доглядати молоде дерево принаймні перші кілька років. Ви разом із садівником Львова обираєте місце посадки та вид, оплачуєте саджанець. Місто висаджує саджанець за вашою участю в найближчий період посадки дерев, тобто зараз,  навесні. Важливо зазначити, що ми пропонуємо садити лише якісні сформовані саджанці з розсадників в місцях з найбільш сприятливими умовами, що мінімізує ризики неприживлення чи пошкодження дерева після висадки. Вартість такого саджанця переважно становить від 3,5 до 4,5 тис. грн», – повідомила Олександра Сладкова.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах