Земельний податок: кого у Львові звільнять від сплати

Земельний податок: кого у Львові звільнять від сплати

Фото:ukranews.com

На останній сесії Львівської міськради проголосували за затвердження ухвали про встановлення земельного податку та пільг щодо нього на території Львова.

За словами начальника управління  природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Сергія Коровайника, вона передбачає, передусім, звільнення від сплати певних категорій фізичних та юридичних землекористувачів, а також встановлення чітких ставок для інших осіб.

Ставки земельного податку на території міста Львова визначено для ділянок, що перебувають у власності й користуванні громадян та юридичних осіб.


Кого звільнять від сплати податку

Новим положенням Податкового Кодексу не визначені категорії, яким надаються пільги за використання земельних ділянок. Таким чином проголосовано за цю ухвалу, якою низку юридичних та фізичних землекористувачів звільнено від сплати податку: дитячо-санаторні та оздоровчі заходи, благодійні організації, органи державної влади та місцевого самоврядування тощо.


Ставки на власні ділянки громадян

Встановлено певні ставки земельного податку на ділянки, які є, зокрема, у власності громадян, тобто під житловим фондом, під дачно-будівельним та садівницьким товариствами тощо. Згідно з ухвалою, визначено досить невисоку ставку – 0,03% від нормативної грошової оцінки

Повний текст на сайті Львівської міської ради:http://city-adm.lviv.ua/lmr-news/rubrics/land-policy/222719-z-tsiieiu-metoiu-pryiniato-ukhvalu-chitko-vstanovyty-stavky-i-zvilnyty-pevni-katehorii-vid-splaty-podatku-s-korovainyk-shchodo-ukhvaly-pro-vstanovlennia-stavok-zemelnoho-podatku-ta-pilh-shchodo-noho

За словами Сергія Коровайника, всі ці положення, в основному, були  зазначені в попередній редакції Податкового Кодексу. Зараз певні повноваження в  частині цих дій покладені  на органи місцевого самоврядування.

ЩЕ НОВИНИ ЛЬВОВА