Львів ян зобов яжуть вкладати у ремонт багатоповерхівок особисті кошти

Львів'ян зобов'яжуть вкладати у ремонт багатоповерхівок особисті кошти

фото:serg-klymenko.narod.ru

 21 травня депутати Львівської міськради затвердили на сесії Програму спільного фінансування капітальних і поточних ремонтів  житла у Львові на 2015-2020 роки. Згідно з документом частину коштів на ремонт будинків виділятиме місто, а другу частину - мешканці.

За відповідне рішення проголосували 74 депутати, про це інформує ІА ZIK.

Метою програми є покращання комфорту проживання львів’ян через проведення капітальних та поточних ремонтів будинків на умовах співфінансування. Як йдеться у документі, залучення коштів мешканців не тільки підвищить фінансові можливості ремонту житла, а й стимулюватиме господарське ставлення мешканців до спільного майна, його збереження і покращання.

Читайте також: Життя без ЖЕКів. Як воно виглядатиме у Львові

В ухвалі йдеться, що на сьогодні майже 60% всіх будинків м. Львова потребують ремонту. Для кращого задоволення потреб мешканців та прискорення процесу і збільшення обсягів капітальних та поточних ремонтів будинків пропонується створити механізм співфінансування капітальних та поточних ремонтів будинків.

Фінансування відбуватиметься пропорційно – 70% коштів з міського бюджету м. Львова та 30% коштів мешканців.

Суми, передбачені на виконання програми, для розпорядника коштів (департамент житлового господарства та інфраструктури/районні адміністрації) будуть затверджені у видатках міського бюджету м. Львова на 2016-2020 роки відповідно.

Львів у новинах:

"Шахтар" образився на львівських фанатів: "Треба закінчувати грати на "Арені Львів" 

Запуск нічних маршруток на завершальному етапі: скільки коштуватиме проїзд 

На Львівщині затримали кухарів, які вночі вивозили продукти, призначені мобілізованим (відео)