На Львівщині запровадять єдину систему розрахунків за комунальні послуги

На Львівщині запровадять єдину систему розрахунків за комунальні послуги

фото з сайту news.bigmir.net

До початку нового опалювального сезону 2015-2016 років у Львівській області запровадять єдину автоматизовану систему розрахунків за житлово-комунальні послуги. Очікується, що вона значно поліпшить процес нарахування та оплати платежів за комунальні послуги. Про це повідомляє Львівський портал.

За словами в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства ОДА Назарія Романчука, на сьогодні триває розробка механізму, що дозволить здійснювати моніторинг та аналіз стану розрахунків споживачів за комуналку, насамперед перед підприємствами тепло- та водопостачання.

"Запровадження єдиної системи дозволить контролювати стан розрахунків населення та комунальних підприємств за спожиті енергоносії. Також це дозволить відслідковувати цільовість та ефективність використання коштів, сплачених за  комунальні послуги", – зазначив він.

Назарій Романчук також пояснив, що електронна система матиме вигляд бази даних, до якої будуть під’єднанні підприємства-надавачі житлово-комунальних послуг.

"Ми бачитимемо, скільки коштів надходить на рахунки підприємств від споживачів, а також подальший рух коштів. В кінцевому результаті ми хочемо досягнути стовідсоткових розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги", – резюмував директор департаменту.

Львів у новинах:

У Львові на вулиці Кортумівка ремонтують тротуар (Фото) 

Від сьогодні у Львові ремонтуватимуть вулицю Пасічну: схема руху

Стало відомо, які трамваї курсуватимуть на Cихів