У  Львівобленерго  розповіли, як сплачувати за світло на 50% менше

У "Львівобленерго" розповіли, як сплачувати за світло на 50% менше

Фото взято з сайту www.evening-kazan.ru

"Львівобленерго" пропонує встановлювати спеціальні лічильники і економити на оплаті електроенергії удвічі менше, якщо її споживати у нічний час.

Про це сьогодні, 5 листопада, йшлося на прес-конференції ПАТ "Львівобленерго", інформує zik.ua.

Директор з маркетингу ПАТ "Львівобленерго" Андрій Скрипник зазначив, що встановлення таких лічильників дозволить реально економити електроенергію та кошти. Сьогодні нічний тариф удвічі дешевший за денний.

Відтак, оплата нараховуватиметься у денний час – з 7.00 до 23.00 – по звичайному тарифу. У нічний час – з 23.00 до 7.00 – по тарифу, який на 50% нижчий. У Львівобленерго зазначають, що нічний тариф буде вигідний тим споживачам, які мають електричне опалення, пральні чи посудомийні машини з автоматичним режимом тощо.

Начальник виробничо-маркетингової служби ПАТ "Львівобленерго" Юрій Кошла додає: "Для того, щоб перейти на інший тариф, достатньо лише звернутися із заявою до структурного підрозділу Львівобленерго за місцем проживання. У той же день споживачу надається рахунок про оплату. Протягом 15 днів встановлюють новий лічильник".

Жителі Львова можуть звертатися у міські електромережі:

  • Франківський, Личаківський, Залізничний райони – вул. Героїв УПА, 23
  • Шевченківський район – смт Брюховичі, вул. Дитяча, 3а
  • Галицький та Сихівський райони – вул. Кос-Анатольського, 1.

Вартість однофазного лічильника становить 1050 грн, трьохфазного – 2200 грн. Крім того, потрібно буде сплатити вартість позапланової заміни, яка залежить від відстані до споживача. Вона коливається від 90 до 250 грн.

Як наголошують у ПАТ "Львівобленерго", попит на ці лічильники останнім часом значно збільшився. Станом на сьогодні на Львівщині їх вже встановили 1478 споживачів.

Львів у новинах:

Сьогодні до Львова прибуває Плащаниця Пресвятої Богородиці: розклад Богослужінь 

Львів'янину на замітку: де можна відстежувати онлайн бюджетні кошти

Поліція Львова затримала п’яну жінку, яка везла двох дітлахів