Відтепер можна самостійно контролювати свій рахунок від  Львівгазу

Відтепер можна самостійно контролювати свій рахунок від "Львівгазу"

фото з сайту strport.ru

ПАТ "Львівгаз"  відкрив споживачам повний доступ до даних особових рахунків. З 17 листопада на сайті 104.ua запрацював новий сервіс компанії – "особистий кабінет". З його допомогою можна в зручний спосіб керувати даними свого особового рахунку. Зокрема такими, як оплата за газ та покази лічильника. Про це повідомили у прес-службі "Львівгазу".

Скористатися "особистим кабінетом" можуть усі споживачі регіону – від населення,  до представників приватних підприємств на ім’я яких відкрито особовий рахунок. Використання такого сервісу дає можливість у будь-який зручний час здійснити оплату,  подати, а також звірити покази свого лічильника. Найважливіше, що користувачам "особистого кабінету" повністю відкриті усі дані за їхнім рахунком. Вони можуть переглядати історію з датами оплат та подачі показань лічильника, дізнатися про свій поточний тариф та баланс. Якщо ж у споживача виникнуть запитання, він має можливість одразу, в режимі онлайн, звернутися до фахівця компанії, написати скаргу чи записатися до керівництва на прийом.

Окрім того споживачі можуть легко та швидко пройти у ньому реєстрацію, яка займає всього кілька хвилин. Для цього необхідно знати номер свого особового рахунку та останню суму платежу за газ.

Однак зараз "особистий кабінет" працює в тестовому режимі. Тому, якщо при реєстрації чи користуванні виникають технічні проблеми, споживачам необхідно звернутися у службу підтримки support@104.ua, або листом безпосередньо із кабінету.

З детальною інструкцією реєстрації та використання "особистого кабінету" можна ознайомитися на сайті 104.ua в публікації "Як зареєструватись", або за номерами контакт-центру 032-2907-104; 067-21-77-104.

Львів у новинах:

У львів'ян, які не встановили лічильники, відключать газ: коли саме

Львів'янину на замітку: які зміни з' явилися в пільгах на газ 

Чому львів'яни не квапляться встановлювати газові лічильники