Про неприємний запах у місті львів’яни зможуть повідомляти онлайн

Новина - Комуналка - Про неприємний запах у місті львів’яни зможуть повідомляти онлайн

Новина - Комуналка - Про неприємний запах у місті львів’яни зможуть повідомляти онлайн

Комуналка
11 квiтня 2016 13:50

Протягом декількох років питання неприємних запахів у Львові дошкуляє як місцевим мешканцям, так і туристам.  У відповідь  комунальне підприємство "Львівводоканал" проводило власні дослідження, застосовувало різноманітні заходи, щоби  здолати цю проблему, проте, остаточно її вирішити так і не вдалося. Завдяки допомозі Французького посольства для аналізу причин виникнення неприємного запаху була залучена  Елен Пієт Сарне – спеціаліст підрозділу компанії EGIS AIR, яка  має успішний досвід в подібних проектах (в Парижі, зокрема). Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

За рекомендацією французького експерта, у ЛМКП "Львівводоканал" впроваджують он-лайн форму подання та відстеження скарг громадян на місця поширення неприємного запаху. Повідомити про запах можна на офіційній веб-сторінці підприємства odor.lvivvodokanal.com.ua.

Завдання цього проекту – забезпечити обов’язкову реакцію на зареєстровані скарги громадян, допомогти "Львівводоканалу" у визначенні походження неприємних запахів, контролювати поліпшення якості повітря і підтвердити ефективність робіт, виконаних з метою зменшення проблеми поширення неприємних запахів.

"За час існування проблеми періодичного виникнення неприємного запаху ми з’ясували, що не лише місто Львів стикнулося з такою ситуацією. Європейські експерти уже давно працюють над зменшенням наслідків життєдіяльності мегаполісів, у тому числі над запобіганням поширення неприємних запахів.

Ці екологічні виклики сприяють застосуванню нових інженерних рішень у каналізаційному господарстві, запровадженню інноваційних методів очищення стічних вод, затвердженню жорсткіших нормативів до вмісту забруднюючих речовин у промислових стоках, які потрапляють у систему комунальної каналізації. Ми працюємо по кожному із зазначених напрямків. Зокрема, залучаємо інвестиції у модернізацію міських очисних споруд, вимагаємо у підприємств побудови локальних систем очищення, дозуємо хімреагенти у напірні колектори. Зазначені заходи спрямовані на вирішення конкретних проблем, які спричиняють неприємний запах.

Однак є й інші джерела, які ще не ідентифіковані. Наша мета – дослідити усі "слабкі  місця" й напрацювати комплекс заходів для остаточного подолання проблеми. Відтак, ми потребуємо допомоги львів’ян і закликаємо їх активно користуватися зазначеним ресурсом. Це допоможе нам зрозуміти, де найчастіше виникають проблеми і цільово впливати на них. Повідомити про неприємний запах можна не лише на сайті, а також зателефонувавши у диспетчерську службу за номером 276-20-50. Ми також плануємо впровадити мобільну версію сайту до кінця цього тижня", – зазначили у ЛМКП "Львівводоканал".

Львів у новинах:

У Львові знайшли розкішну колекцію ретро-автомобілів (відео)

Як у Львові приймали новачків у "Пласт" (фоторепортаж)

Як львів’яни причепурили місто до Великодня (фоторепортаж)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах