13 "за": Львівська облрада визнала підняття тарифів необгрунованим

фото з сайту vgolos.com.ua

фото з сайту vgolos.com.ua

Комуналка
13 вересня 2016 17:04

Сьогодні, 13 вересня, депутати Львівської обласної ради своїм рішенням визнали підняття цін і тарифів на газ та житлово-комунальні послуги у Львівській області без підвищення мінімальної заробітної плати та пенсій необґрунтованими. "За" проголосували 63 депутати, повідомив кореспондент Гал-інфо.

Депутати звернулися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з вимогою встановити з 1 жовтня 2016 року мораторій на підняття цін і тарифів на газ та житлово-комунальні послуги для населення.

Народні обранці просять: своєчасно проводити індексацію зарплат, пенсій та інших соціальних виплат; встановити прозорий механізм ціноутворення на тарифи на житлово-комунальні послуги; заборонити з 1 жовтня 2016 року арешт майна боржників за несвоєчасну сплату житлово-комунальних послуг.

Також депутати звернулися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щоб невідкладно провести додаткові розрахунки і вжити всіх необхідних заходів для встановлення справедливих та обґрунтованих тарифів на газ і житлово-комунальні послуги для населення(текст додається) і доручили Львівській обласній державній адміністрації здійснити  аудит фактичних витрат виробників житлово-комунальних послуг щодо їх відповідності плановим витратам, які враховані при формуванні поточних цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті в побуті природний газ і електроенергію, а також вжиття заходів реагування за його результатами.

Читайте ще новини Львова:

З 1 липня у Львові вдвічі зростуть тарифи на тепло і гарячу 

У Львові підвищили тарифи на утримання будинків 

У Львові змінились тарифи на ритуальні полуги: скільки зараз 

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах