Дізнайся: коли у Львові перестане текти брудна вода з кранів

фото з сайту Львівський портал

фото з сайту Львівський портал

Комуналка
11 листопада 2016 17:30

11-го листопада, мешканці Залізничного району скаржилися на те, що з кранів тече "багнюка" - брудна й смердюча вода. У Водоканалі Tvoemisto.tv повідомили, що ситуацію виправлять до завтрашнього ранку.

Читай ще: Фотофакт: з кранів львів'ян тече "гноївка"

Фото: visti.pro

ФОТО: VISTI.PRO

На брудну воду з кранів у спільноті Varta 1 львів’яни почали скаржитися ще опівдні. Зокрема, мешканці Левандівки викладали фотографії й відео.

Дізнайся: коли у Львові перестане текти брудна вода з кранів фотоДізнайся: коли у Львові перестане текти брудна вода з кранів фото 1

Вода, що текла з кранів мешканців Левандівки. Фото: Varta 1

У коментарі Уляна Горбата, начальник відділу зв’язків з громадськістю львівського Водоканалу, повідомила, що ситуацію спричинила заміна аварійної ділянки трубопроводу на вулиці Городоцькій, 230, яку проводили вчора, 10-го листопада. Через ремонт учора без води опинився весь Залізничний район. Увечері водопостачання відновили. "Скоріше за все, подача брудної води спричинена поганим станом трубопроводу. Учора труби були повністю спустошені для ремонту, а сьогодні ними подали воду, що почала змивати іржу", – пояснила вона.

На погіршення якості води скаржаться сьогодні мешканці вулиць Широка, Сяйво, Сластьони. "Від ранку працівники Водоканалу проводять профілактичні роботи. На місцях встановлюють пожежні гідранти, якими промивають труби. Мережу миють на ділянках вулиць, де скаржаться люди. Сподіваємось, наслідки аварії вдасться усунути до ранку суботи", – прокоментувала Уляна Горбата.  

Дивись ще:

У Львові від сьогодні зросли тарифи на воду 

На воду і тепло знову підняли ціни

Як зекономити на воді: поради сантехніка

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах