Винна підвищена  мінімалка : у міськраді розповіли, чому у Львові виросте квартплата

Винна підвищена "мінімалка": у міськраді розповіли, чому у Львові виросте квартплата

З 1 січня у зв’язку із підняттям мінімальної заробітної плати до 3200 грн у Львові переглянуть тариф на вивезення твердих побутових відходів. Про це під час прес-конференції розповів член постійної комісії із питань інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради.

Нагадаємо: Офіційно: мінімальна зарплатня львів'ян буде 3200 гривень

"Враховуючи перегляд мінімальної зарплати, буде переглядатися розмір тарифу на вивезення ТВ. Зараз у тарифах львів’ян закладено вивезення сміття до грибович. Ми могли би закласти в бюджеті  витрати на вивезення сміття на 50 км, і тоді бюджет буде нести менші витрати для компенсації перевізникам. І місто не буде витрачати таких великих сум",- зазначив він.

За його словами, дані для розрахунку тарифу на вивезення ТПВ закладає держава.

"А компетенція в затвердженні тарифів –  у виконавчого комітету міськради. За попередніми оцінками, зростання очевидно буде… Затвердження тарифів здійснюється у тоннах, яка розбивається на норму для відповідних мешканців. Також, до приладу, ОСББ можуть замовляти вивезення не за нормами, а за фактом – наповнився контейнер – вивезти, чи за іншими механізмами", – пояснив він.

Раніше начальник департаменту житлового господарства Сергій Бабак зазначав Львівському порталу, що у мрії не виключають підняття тарифів для  львів’ян.

Дивись ще:

Куди підуть гроші: визначились пріоритети бюджету Львівської області на 2017 рік

За крок до карантину: у Львові захворюваність на ГРВІ досягла епідпорогу

Фотофакт: у Львові день масових ДТП