Львівські котельні працюють за пониженими параметрами

Львівські котельні працюють за пониженими параметрами.

Львівські котельні працюють за пониженими параметрами. Фото: 5.ua.

Комуналка
10 березня 2023 15:36

Сьогодні, 10 березня, температура повітря у Львові піднялася до +14-16˚С. З огляду на це температуру теплоносія, що подається до будинків, зменшили, а котельні і центральні теплові пункти працюють за пониженими параметрами. Про це повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Читайте всі новини Львова.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

«Зважаючи на погодні умови, сьогодні наші котельні працюватимуть на понижених параметрах. Однак, наголошуємо, що мова не йде про завершення чи призупинення опалювального сезону, лише про регулювання подачі теплоносія відповідно до температури зовнішнього повітря. Повністю зупиняти подачу тепла не будемо, бо вже на вихідних буде холодно, і наразі не прогнозують стабільної теплої погоди», — повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

За інформацією тепловиків, мешканці самі можуть регулювати подачу тепла в помешканнях. 98% будинків мають будинкові прилади обліку, що дозволяє регулювати подачу тепла безпосередньо у будинку й економити кошти. Найпростіший спосіб регулювання подачі теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі. Робити це потрібно в такий спосіб:

  • при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6-8˚С – повністю перекривають подачу теплоносія на будинок (перекривають тепловий лічильник або запірно-регулюючу арматуру на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку);
  • при зниженні температури зовнішнього повітря нижче +6-8˚С подачу теплоносія відновлюють.

Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа, визначена мешканцями будинку. Найкраще, якщо ця особа живе в цьому ж будинку.

Часткове перекриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) є неприпустимим.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах