Мобільний пункт збору відпрацьованих ламп, термометрів та батарейок у Львові: графік стоянок Екобуса у червні. Фото: city-adm.lviv.ua/Олександр Мазуренко
Відпрацьовані лампи, ртутні термометри та використані батарейки – усе це мешканці Львівської міської територіальної громади можуть здати безкоштовно. Не пошкоджені небезпечні відходи приймають у Екобусі.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
Мешканці громади можуть приносити використані небезпечні відходи в безпечній тарі, у кількості:
ДП «Боднарівка» оприлюднило оновлений графік стоянок Екобуса у червні 2023 року з додатковими стоянками в м. Дубляни, с. Лисиничі, с. Зашків, с. Рясне-Руське.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.