До Львова прибула  унікальна реліквія з Ватікану:  фотоапарати залиште вдома

До Львова прибула унікальна реліквія з Ватікану: фотоапарати залиште вдома

Фото:uk.wikipedia.org

Оригінал Нерукотворного Образу Ісуса Христа з особистої захристії  Папи Римського сьогодні, 30 січня, доставлений до Львова. До 15 лютого святиня буде виставлена до почитання в Соборі Святого Юра.

30 січня о 18:00 предстоятель УГКЦ Блаженнійший Святослав у співслужінні з владиками Священного Синоду УГКЦ завершить вечірню, після якої відкриють доступ до привселюдного почитання Нерукотворного Образу Господа нашого Ісуса Христа.


Як і чому охороняється святиня

- Образ перебуватиме лише в соборі Святого Юра, оскільки це є умовою підписаної з Ватиканом угоди. З образом прибуде і представник Ватикану, який контролюватиме процес перевезення та встановлення реліквії, - розповів канцлер Львівської Архиєпархії УГКЦ отець Сергій Ковальчук.

Святиня посилено охороняється.  Такий великий рівень безпеки необхідний, бо це є оригінал, а не копія. Біля пам’ятки буде цілодобова озброєна охорона. Це прописано в умовах договору і страхової компанії.


Залиште вдома фотоапарати і великі валізи

Усіх, хто збирається побувати в соборі Святого Юра, просять не брати жодних зайвих предметів: великих валіз, наплечників, тобто всього того, що може зашкодити безпеці людей і самій реліквії та насторожити охоронців.

Крім того, у храмі суворо забороняється фотографувати реліквію, знімати на камери чи в будь-який інший спосіб фіксувати Нерукотворний образ.

Журналістам можна буде фотографувати лише загальні панорамні речі в розширенні 500 пікселів.


Коли можна долучитися до почитання

Доступ до святині буде відкритий з 30 січня до 15 лютого 2015 року

кожного дня з 7:00 до 23:00 у соборі Святого Юра.

 

 

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

Куди і навіщо перенесуть "Санту-Барбару"

У Львові вшанували Героїв Крут смолоскипною ходою [ФОТО] 

Росія закриває своє генконсульство у Львові 

Тут з 30 січня до 15 лютого перебуватиме унікальна реліквія