Група "Скрябін" шукає нового фронтмена

фото з сайту open.ua

фото з сайту open.ua

Суспільство
14 березня 2015 21:52

Після трагічної смерті лідера гурту "Скрябін" його колеги говорили, що не будуть шукати заміну Кузьмі: "Пішов лідер, а разом з ним – і епоха". Але, як виявилося, зараз проходить кастинг на місце Андрія Кузьменка. Про це виданню "Вести" повідомив гітарист групи Олексій Зволинський, інформує startruth.stb.ua.

"Ми написали, що шукаємо вокаліста в популярний колектив, але в який, вирішили не уточнювати. Вимоги: сміливість, харизматичність, хороший вокал. Зараз пробуємо на місце Кузьми інших вокалістів, на нього не схожих. Вони будуть намагатися співати, як Кузьма, але не повторювати його рухів. Це абсолютно невідомі музиканти. Поки що ми відібрали вісім чоловік", – уточнив друг Кузьми.

Ще один товариш музиканта Володимир Бебешко зазначив, що бренд "Скрябін" не належить групі, тому буде надалі існувати команда чи ні – залежить від рішення сім’ї Андрія Кузьменка.

На офіційній сторінці гурту "Скрябін" на Facebook опубліковано лист від матері Андрія Кузьменка, яка просить фанів підказати, що робити з групою: знайти заміну Андрію або припинити її існування.

"Мені, дорогенькі мої, потрібна ваша допомога. Без вас я не можу прийняти дуже важливе рішення, бути чи піти в небуття групі Скрябін. Музика Кузьми, яка належить і вам, звичайно буде якийсь час на дисках, і всі ми будемо слухати її. Але час невблаганний, буде стирати потроху біль втрати і музику Андрійка. 

І тому під впливом, напевно сина, мені прийшла раптова думка, 8 березня ввечері, що треба продовжити життя Скрябін-групи. Але в голові була така буря і боротьба — як?! Це ж треба на сцену поставити когось, хто має замінити Андрійка! І я подумала — це нісенітниця, яка не має права на життя. 
9 березня, рано, о 4:33, я відкрила очі — і ясна вказівка "Два пацана і Шпрот"! Ця ідея була настільки чіткою, що сумніву не було — не я це придумала.

Мені треба з вами порадитися, адже стільки нерозкручених пісень піде просто в небуття, з часом не буде звучати на концертах-фестивалях. Завдання групи "Скрябін 2.0" розкрутити те, що несправедливо було забуто просто на дисках, і не звучало в ефірах. Я думаю, що ті вказані в сні два пацани, повинні бути молодими, як Оля (Шпрот), мати дар імпровізації, і в цілому зберегти стиль Скрябіна. При тому внести нотку молодості, як це зробив Дорн (але не так кардинально), а на концертах зажди мають бути присутні 2-3 кліпи-постановки у виконанні Андрійка.

На могилі в Брюховичах я знаходжу багато листів, віршів від фанів, які їх залишають Андрійкові, а читаємо їх також ми, його мама і тато. І прочитавши слова, які могли написати тільки щирі та віддані люди, я оцінила любов фанів. І подумала, що тільки з вами всіма, з вашими думками з приводу продоження Скрябіна, я можу приймати якесь рішення! Дуже чекаю на ваші думки. Разом горе пережити легше!"

Свої ідеї, думки надсилайте на мейл [email protected]"

Нагадаємо, що продаються квитки на концерт в пам’ять про Кузьму Скрябіна. 20 травня разом з музикантами гурту, які були надійним тилом Кузьми протягом багатьох років, на сцену в Києві вийдуть колеги Андрія – Брати Гадюкіни, Святослав Вакарчук, Андрій Хливнюк (Бумбокс), Ірина Білик, Іван Дорн, Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров (Pianoбой ) та багато інших музикантів.

 

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах