«Нова пошта» у поміч: візові центри Львова змінили правила подачі документів

«Нова пошта» у поміч: візові центри Львова змінили правила подачі документів. Фото: Тoppeople.com.uа.

«Нова пошта» у поміч: візові центри Львова змінили правила подачі документів. Фото: Тoppeople.com.uа.

Суспільство
08 вересня 2020 14:35

У Львові припинили роботу всіх візових центрів до завершення карантину. Тепер візові центри  приймають документи на польську візу через «Нову пошту». 

За словами директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Романа Шепеляка, 1 вересня запроваджено послугу подачі документів у формі поштового відправлення.

«Спеціальна «Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення» запроваджується візовими центрами спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці. Документи можна пересилати лише через визначені офіси «Нової пошти», – розповів Шепеляк.

Відтепер під час оплати сервісного збору в «Ідея Банку» чи «Кредобанку», одразу потрібно вказати який саме спосіб подачі плануєте використовувати: особисто в пункті прийому візових анкет (ППВА) чи через кур’єра «Нової пошти».

Якщо обрали перший формат подачі документів, то дату і годину реєстрації у ППВА автоматично призначать під час оплати. Після цього зателефонує оператор контакт центру для їх підтвердження.

Також можна змінити умови подачі документів на візу і обрати кур’єрську доставку «Нової пошти».

Коли ж обрали другий формат подачі документів, то їх можна відправити відразу. До того ж, не треба чекати дзвінка з контактного центру. Потрібно звернути увагу, що відправити пакет документів потрібно упродовж 90 днів, адже банківська квитанція актуальна тільки протягом цього часу.

Більш детальну інформацію про візові збори та оплати можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, перші осінні вихідні у Львові містяни вирішили провести пізнавально, та оскільки багато кому «прийшла до голови» одна й та ж ідея – на проспекті Шевченка утворилась довжелезна черга.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах