Безкоштовно: у Львові запрацював чатбот, який надає юридичну допомогу з питань кредитів

УБезкоштовно: уЛьвові запрацював чатбот, який надає юридичну допомогу з питань кредитів. Фото: unsplash.com (умовне).

УБезкоштовно: уЛьвові запрацював чатбот, який надає юридичну допомогу з питань кредитів. Фото: unsplash.com (умовне).

Суспільство
06 жовтня 2020 12:40

В Українському католицькому університеті створили чатбот, який надає юридичну допомогу з питань кредитів. Чатбот «Клініцист ЮрКо» — проект Юридичної клініки Школи права Українського католицького університету. Читайте найцікавіші львівські новини.

«З лютого Юрклініка Школи права УКУ почала надавати безкоштовну юридичну допомогу з фінансових питань. За цей період найбільше до нас зверталися через проблеми з кредитами. Тому ми зібрали найпоширеніші питання, які виникали у наших клієнтів, і створили бот, який допомагатиме у вирішенні цих проблем", – розповіла менеджерка Юридичної клініки Школи права УКУ Христина Ковцун.

Безкоштовно: у Львові запрацював чатбот, який надає юридичну допомогу з питань кредитів Безкоштовно: у Львові запрацював чатбот, який надає юридичну допомогу з питань кредитів

«Клініцист ЮрКо» розповість: що потрібно знати перед тим, як брати кредит, та на що звернути увагу, якщо Ви все ж таки наважилися на це; де перевірити інформацію про компанію, яка надає позику; як дізнатися про розмір свого кредиту та перевірити чи дійсно він ваш; як реагувати на погрози колекторів і куди звертатися якщо Вам погрожують; яку заяву подати, щоб Вам не нараховували штраф та пеню під час карантину.

Щоб отримати консультацію «ЮрКа», пишіть на Facebook або Viber або Telegram @ucuclinicbot.

Бот надає допомогу із найпоширеніших питань. За індивідуальними безкоштовними консультаціями з більш складних питань, варто звернутися до Юридичної клініки.

Графік роботи: середа 09:00 — 18:00; четвер, п’ятниця: 09:00 — 14:00. Адреса: вул. Свєнціцького, 17, ауд. 127. Прийом здійснюють за попереднім записом у Viber, WhatsApp, Telegram: (063) 479 75 76. В умовах карантину, консультують онлайн.

ТОП РОЗДІЛУ
Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах