Як називають дітей у Львові: популярні й рідкісні імена

Як називають дітей у Львові. Фото: 1zoom.me

Як називають дітей у Львові. Фото: 1zoom.me

Суспільство
05 грудня 2020 12:12

Статистики розповіли, якими іменами найчастіше називали новонароджених у Львові та області, а також про рідкісні імена малюків з початку 2020 року. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Популярні чоловічі імена

За першість в популярності серед імен для хлопчиків з 2014 і досі борються Максим та Матвій - ці імена незмінно посідають перше та друге місце в рейтингу. До 2019 в трійку лідерів потрапляло ім'я Артем, та у 2020 році його місце зайняло ім'я Данило.

Перелік найпопулярніших на Львівщині чоловічих імен цього року виглядає так: Максим, Матвій, Данило, Артем, Давид, Владислав, Дем’ян, Олександр, Тимофій, Марко, Денис, Юрій, Андрій, Святослав, Дмитро.

Популярні чоловічі імена. Фото: Управління статистикиПопулярні чоловічі імена. Фото: Управління статистики

Популярні жіночі імена

Незмінно з 2014 року і досі найпопулярнішим ім'ям для дівчаток залишається Софія, а одразу за нею - Анна. Цього року в трійку найпопулярніших імен також потрапило ім'я Вікторія.

Перелік найпопулярніших на Львівщині жіночих імен цього року: Софія, Анна, Вікторія, Анастасія, Вероніка, Емілія, Яна, Дарина, Єва, Соломія, Злата, Марія, Мілана, Марта, Діана.

Популярні жіночі імена. Фото: Управління статистикиПопулярні жіночі імена. Фото: Управління статистики

Рідкісні чоловічі імена

До переліку «найрідкісніших» у 2020 році увійшли такі чоловічі імена: Алекс, Александер, Влас, Всеволод,  Гордій, Дамір, Даміан, Емір, Ернест, Іоан, Йосиф, Кароль, Клім, Крістіан, Леон, Леонард, Ліонель, Матей, Мартін, Нестор, Оскар, Ратмир, Ренат, Семен, Серафим, Тимон, Філіп, Чарльз, Шее, Юліан, Яким, Яків, Ян.

Рідкісні жіночі імена

Також у 2020 році у Львові з’явилися на світ дівчатка, які отримали такі незвичайні імена: Ава, Адель, Амелія, Аріанна, Аріна, Ася, Богдана, Віта, Гюлізар, Дзвенислава, Елеонора, Еліна, Ельвіра, Естер, Емма, Євдокія, Єфросинія, Єлізавета, Ілона, Камілла, Клаудія, Кріа, Лея, Луїза, Лукія, Маріамі, Меліса, Надін, Неллі, Одарка, Ореста, Рената, Сабіна, Сара, Стелла, Тіна, Філомена, Фон, Ярослава.

Нагадаємо, У 2019 році на Львівщині 11 жінок вперше стали матерями у віці 45+.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах