Перевір себе: опубліковано топ 100 найбагатших українців

Перевір себе: опубліковано топ 100 найбагатших українців. Фото умовне.

Перевір себе: опубліковано топ 100 найбагатших українців. Фото умовне.

Суспільство
02 листопада 2020 11:13

В Україні склали рейтинг 100 найбагатших людей 2020 року. Уклали його журнал НВ та інвестиційна компанія Dragon Capital. До рейтингу потрапили дев’ятеро львів’ян. Найбагатший мешканець Львова – власник мережі "ОККО" Віталій Антонов (39 місце).

Статки Віталія Антонова оцінили у 192 мільйонів доларів. Зазначається, що за рік його активи зросли на 19%.

На другому місці рейтингу найбагатших львів'ян і 41 місці найбагатших українців опинився власники львівської ІТ-компанії SoftServe Тарас Кицмей. Його статки складають 188 мільйонів доларів. Додамо, що до когорти найбагатших українців Кицмей потрапив упереше. Як, до речі, й такі багатії: Ярослав Любінець (№ 51, 153 мільйонів доларів), Тарас Вервега (№59, 128 мільйонів доларів), Юрій Василик і Олег Денис (львів'яни з однаковими статками – 100 мільйонів доларів одночасно опинилися на № 77-78 сходинках).

Також до рейтингу найбагатших українців 2020 потрапив батько голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького – Зіновій Козицький. Власник компаній «Західнадрасервіс» і Next Bike опинився у топ 100 вперше, його статки оцінили в 142 мільйона доларів.

№54 у списку найбагатших – власник групи компаній T.B. Fruit (виробник соків Galicia) Тарас Барщовський. Порівняно із 2019 роком, його статки зросли на 30%, наразі це 137 мільйонів доларів.

№88 – власник будівельної компанії «Інтергал-Буд», колишній нардеп Володимир Зубика. Його бізнес-активи становлять 86 мільйонів доларів.

Зазначимо, що згідно з даними рейтингу, першу сходинку сотні найбагатших українців уже далеко не вперше посів Рінат Ахметов з 6,6 мільярда доларів, за останній рік він втратив третину свого статку (-31% проти 2019 року). На другом місці – Віктор Пінчук з 2,42 мільярда доларів статків, який за рік став багатшим на 5%. На третьому – екс-президент Петро Порошенко. Його статки оцінили у 1,49 мільярда доларів. За рік Порошенко збагатився на 19% та піднявся у рейтингу найбагатших українців із шостого місця аж на три позиції.


 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах