У Львові вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

фото з сайту blogs.korrespondent.net

фото з сайту blogs.korrespondent.net

Події
15 лютого 2015 15:24

Сьогодні у Львові відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Громадськість, керівництво міста та області поклали квіти до пам’ятного знаку "Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр."

"15 лютого – це така дата, коли ми приходимо, щоб поговорити, зрозуміти один одного. Кожен з нас у душі має пережите. Не треба, що воно було пережите тепер нашим суспільством і нашими дітьми. 15 лютого 26 років тому закінчилась війна. Це символічна дата, ми надіємось, що тепер 15 лютого зупиниться війна на нашій території, внаслідок договору. Сьогодні також велике релігійне свято – Стрітення. Ми приходимо в церкву світити свічку. Ті освячені свічки ми приносимо додому і запалюємо тоді, коли біда. Хочу сказати, як ми сьогодні прийдемо додому, щоб ми запалили кожен по свічці і помолились за нашу країну", – зазначив голова Львівської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану.

Біля пам'ятного знаку також відбулась екуменічна молитва. 

ЩЕ НОВИНИ ЛЬВОВА

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах