Львів’ян просять на свята прийняти у своїх домівках студентів зі Сходу та Півдня України

Львів’ян просять на свята прийняти у своїх домівках студентів зі Сходу та Півдня України

фото з сайту lvivexpres.com

10-13 квітня Студентське братство Українського Католицького Університету вже вп’яте проведе акцію "Великдень Разом". Метою акції є знайомство студентів та гостей із Півдня та Сходу України з традиціями святкування Великодня у Львові. Цього року учасниками акції стануть 250 молодих людей. Про це інформує ЛМР.

До участі в акції запрошують молодих людей зі східних та південних областей України, які хочуть святкувати "Великдень Разом" у Львові.

Також запрошують львів’ян прийняти гостей у свої домівки, адже де ще можна краще відчути атмосферу свята, як не у сімейному колі. Організатори запрошують долучатись до акції волонтерів.

"Великдень разом" – це прекрасна можливість познайомитись з цікавими людьми, знайти нових друзів, показати гостям Великодній Львів. Під час перебування у Львові гості матимуть можливість познайомитись із самобутньою культурою міста, відвідати історичні пам’ятки, дізнатись про особливості святкування Великодня на Галичині, спробувати свої сили у розписі писанок, відвідати Великодні забави та поспівати гаївки у Шевченківському гаю.

Також запрошують львів’ян прийняти гостей у свої домівки, адже де ще можна краще відчути атмосферу свята, як не у сімейному колі.

Сім’ї, які хочуть зголоситися, мають заповнити анкету на сайті: http://www.velykden.org.ua/

Організатори  також запрошують долучатись до акції волонтерів.

ЩЕ НОВИНИ:

У Львові відбудеться зустріч з чемпіонкою світу з шахів Марією Музичук: куди приходити

"Марафон миру" у Львові : як долучитися до встановлення унікального рекорду

Готуємо ровери: Львів приєднується до флешмобу "День Велосипедом на роботу"

Найбільш очікувані туристичні весняні події у Львові