На  щойно розвіданому родовищі на Львівщині розпочали видобуток газу

На щойно розвіданому родовищі на Львівщині розпочали видобуток газу

фото Сергій Бобра

15 квітня на Крехівському родовищі у Жидачівському районі розпочали промисловий видобуток природного газу. За попередніми оцінками експертів, тут може залягати близько 150 млн. кубометрів газу, інформує Галінфо.

"У 2014 році вдалось розвідати газове родовище, котре геологи шукали протягом багатьох років. Вони говорять, що натрапили на одне з найбільших родовищ природного газу мезозойської епохи. Це дає нам можливість сподіватись на значні обсяги промислового видобутку газу", - розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час урочистого відкриття.

фото: Сергій Бобра

фото: Сергій Бобра

фото: Сергій Бобра

Крехівське родовище уже підключили до загального магістрального газопроводу ГТС України. На сьогодні в розвідку та розробку природного газу інвестовано 50 млн грн.

"За даними геологічної розвідки запаси природного газу в Крехівському родовищі близько 150 млн. кубометрів. Наразі воно на першому етапі розвідки. Ми зробили лише три свердловини. Для повної розвідки запасів газу потрібно зробити 15-20 свердловин", - зазначив Степан Козицький, представник групи інвесторів.

Також він висловив сподівання, що відкриття Крехівського газового родовища стане важливим кроком до енергонезалежності України.

Ще новини Львова:

Летаем недорого: в Украине появился новый лоукостер 

Мер Львова про вартість проїзду: Ми не зможемо довго тримати ціну, яка зараз є

Якою стане вулиця Богдана Хмельницького після ремонту