Експерт: знайти причину масового отруєння у Львові буде складно

Експерт: знайти причину масового отруєння у Львові буде складно

Фото з сайту lady.tsn.ua

Більше 50-ти осіб потрапило до лікарні через отруєння в громадському закладі харчування. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, а фахівці встановлюють причини масового отруєння. Втім, зізнаються, що знайти винних буде не так уже і просто.

Як розповів сьогодні у коментарі 032.ua заступник начальника Головного управління держсанепідслужби у Львівській області Олег Когут, перевірка з приводу масового отруєння людей триває.

“Зараз ми встановлюємо причини випадку та поки не знаємо що послужило причиною, але безумовно це харчове отруєння сталось у ресторації "Театр Пива "Правда". Лише шляхом опитування хворих ми можемо можемо припустити, що причиною стали продукти, які вони споживали в ресторані. Це їжа з курятини та соуси до м'ясних страв”,- зазначив Олег Когут.

Також він додав, що на 3-й день після початку спалаху за зверненням керівництва ресторану фахівцями держсанепідслужби було проведено перевірку об'єкту. Проте причину масового отруєння встановити складно, бо тих продуктів, які споживали люди уже не має.

Олег Когут каже, що зараз держсанепідслужба не має права згідно з законодавством самостійно проводити перевірку, лише за офіційним запитом установи чи відомства.

Нагадаємо, 12 травня,  львів'яни та гості міста харчувались у ресторації “Театр Пива “Правда” , внаслідок чого вони потрапили до лікарні з харчовим отруєнням. Так, лише за 3 дні з діагнозом "Харчова токсикоінфекція" та "Гостра кишкова інфекція" госпіталізували 52 особи. Всі вони вживали кури-гриль, картоплю по-домашньому, а також страви з риби та випічку із заварним кремом.

Львів у новинах:

На "Арені Львів" відкриваеться оновлений найбільший у Західній Україні картинг

У Львові пройде вшанування депортації татар 

У львівському ресторані отруїлося вже більше півсотні людей