Отруєння у львівському ресторані: стали відомі перші результати лабораторної діагностики

Отруєння у львівському ресторані: стали відомі перші результати лабораторної діагностики

Фото з сайту 112.ua

Станом на 06.00 понеділка, 18 травня, на стаціонарному лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 48 осіб, з них чотири дитини, які 10-12 травня вживали неякісні страви у ресторації "Театр Пива "Правда", що в центрі Львова.

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

Як зазначається, із числа госпіталізованих стан 40 пацієнтів – середньої важкості, вісьмох – наближається до задовільного. У вісьмох осіб лабораторно підтверджений діагноз – сальмонельоз.

Нагадаємо, загалом у період з 12 до 15 травня було госпіталізовано 55 людей, з них 4 дитини до 18 років. Сімох осіб виписали на їх вимогу.

Потерпілим в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів.

Протиепідемічні заходи продовжуються. Ситуація контрольована, передає zik.ua.

Нагадаємо, за фактом отруєння людей у ресторані "Театр Пива "Правда", що входить до "Холдингу емоцій "!Фест", правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням” КК України.

До з’ясування усіх обставин інциденту заклад закрили для відвідувачів.

Львів у новинах:

Артисти Львівської опери одержали 35 повісток 

Як їздитиме тролейбус №13 після продовження маршруту 

У чотирьох районах Львова та Винниках сьогодні не буде світла