У Львівській області під час молебня знепритомніло 26 учнів

У Львівській області під час молебня знепритомніло 26 учнів

фото:www.health.kiev.ua

Надзвичайний випадок стався 20 травня в Ожидівській школі, що у Буському районі  на Львівщині. Під час молебня до Пресвятої Богородиці, який проходив у актовому залі школи об 11.30 год.  - приблизно 40 школярів відчули запаморочення. Про це повідомляє  Гал-інфо.

На Львівщині 26 школярів знепритомніли під час проведення урочистостей. На виклик до Ожидівської школи приїхали медики екстренної допомоги. Шестеро дітей було госпіталізовано, іншим надано першу медичну допомогу в місцевому фельдшерсько-акушерському пункті.

Все сталося під час молебня до Пресвятої Богородиці, який проходив у актовому залі школи. Окрім школярів, було чимало жителів села. Через велике скупчення людей, перенасичення приміщення запахами квітів, свічок -  дітям стало погано..

За словами медиків, причиною поганого самопочуття, головокружіння, головного болю - міг стати тепловий удар, недостаток кисню.

Зараз школярі - у Буській районній лікарні почувають себе добре. Були проведені аналізи крові, які ніяких відхилень не показали. Завтра лікарі ще проведуть додаткове обстеження.

- Це не харчове отруєння і не вірусна інфекція, - з впевненістю констатує головний педіатр району Валентина Грабар". 

Львів у новинах:

Львів святкує День вишиванки: у центрі кожен третій у національному одязі (фото, відео) 

З Києва до Львова тепер можна приїхати на годину швидше 

"Театр пива "Правда", де отруїлися півсотні людей, можуть закрити