Дівчата, налітай: керівником міграційної служби став 27-річний красунчик

Дівчата, налітай: керівником міграційної служби став 27-річний красунчик

Фото з особистої сторінки Володимира Бабунича на Facebook

Новим керівником Головного управління Державної міграційної служби (ДМС) України у Львівській області 8 червня призначений 27-річний Володимир Бабунич. Наказ про його призначення у свій останній робочий день підписав уже звільнений президентом з посади голова ДМС України Сергій Радутний.

Нового керівника ГУ ДМС України у Львівській області Володимира Бабунича у статусі "тимчасового виконувача обов’язків" же представили трудового колективу, повідомляє прес-служба відомства. За останній рік це уже шоста зміна керівника ДМС Львівщини, пише ZAXID.NET.

У біографічній довідці нового керівника ДМС Львівщини вказано, що його стаж державної служби складає менше трьох років і він був здобутий у 2009-2012 рр. на посаді секретаря судових засідань Личаківського районного суду Львова. У структурі ДМС Володимир Бабунич пропрацював менше чотирьох місяців у 2014 році –  три місяці у якості головного спеціаліста одного із відділів і місяць – як завідувач сектору по роботі з біженцями.

В грудні минулого року Володимир Бабунич звільнився з ДМС Львівщини і перейшов на роботу юристом у ТОВ "Петро Карбо Хем", яке займається вантажними залізничними перевезеннями і належить його батькові. Раніше у 2012-2014 рр. Володимир Бабунич уже працював тут юристом.

До речі, перед поверненням на батьківську фірму Володимир Бабунич намагався знайти роботу юриста у Львові із зарплатою "від 10 тис. грн."  і навіть був готовий до переїзду до Києва, однак безуспішно.

Судячи з його резюме, опублікованому на Work.ua, Володимир Бабунич вважає себе "цілеспрямованим, наполегливим та амбітним, здатним оперативно розібратись у будь-якій сфері законодавства". Поза юриспруденцією Бабунич, схоже, цікавиться фотографією – організовує майстер-класи для фотографів і працював фотографом у глянцевому журналі Double Vision.

На особистій сторінці у Facebook Володимир Бабунич також публікує переважно фотопортрети дівчат-моделей, а також власні фото, де моделлю виступає уже він сам.

Призначенням на посаду керівника ГУ ДМС України у Львівській області Володимир Бабунич, очевидно, зобов’язаний давнім приятельським зв’язкам його батька Миколи Бабунича з головою ДМС України Сергієм Радутним, вважає джерело ZAXID.NET у центральному апараті ДМС України. Причому ці стосунки настільки тісні, що Радутний підписав наказ про призначення Бабунича-молодшого уже фактично після свого звільнення.

Всі попередники Бабунича на посаді керівника ГУ ДМС України у Львівській області також перебували у статусі "т.в.о.", оскільки формально відомство досі очолює Ярослав Скиба, який ще у травні 2014 року був поновлений на цій посаді через суд. Однак тоді Скибу відразу ж відсторонили від посади для проведення перевірки, яка формально триває уже більше року.

Львів у новинах:

Скільки коштує відпочинок в Карпатах влітку 2015 та як можна зекономити 

В Парку культури на вихідних влаштують фестивалі, воркшопи та розваги для тварин 

Йога та джазові сніданки: як львів'яни відпочивали на цих вихідних у парках міста (фоторепортаж)