У Львові затвердили перелік адмінпослуг, які надаватимуть через Особистий кабінет мешканця

У Львові затвердили перелік адмінпослуг, які надаватимуть через Особистий кабінет мешканця

Виконавчий комітет погодив перелік адміністративних послуг та порядок їх надання виконавчими органами міської ради через офіційну інтернет-сторінку особистого кабінету мешканця ЛМР. Таке рішення 23 червня на черговому засіданні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради.

Перелік послуг охоплює у послуги:

1. Видачу копії ухвали міської ради.

2. Видачу копії рішення виконавчого комітету.

3. Видачу копії розпорядження Львівського міського голови.

4. Видачу довідки про перебування на квартирному обліку.

"Це пілотний проект. Зараз тестуємо, а в майбутньому вноситимемо зміни в це рішення, в процесі введення нових електронних послуг", – зазначає Валентина Бартошик, начальник адміністративно-господарського управління ЛМР.

Електронні адміністративні послуги надаватимуть через розділ "Електронні послуги" особистого кабінету мешканця. Для отримання електронної адміністративної послуги користувач повинен зареєструватися в ОКМ, заповнити форму електронної заяви і надіслати її в електронному вигляді. Тоді відповідальний працівник адміністративно-господарського управління зареєструє отриману заяву в системі електронного документообігу міської ради та надішле повідомлення заявнику про факт реєстрації.

Детальніше як працює нова система читайте тут: Львів`яни перші в Україні зможуть отримувати документи та оплачувати держпослуги без черг Відео

Відповідальний працівник виконавчого органу міської ради повинен забезпечити передання результату адміністративної послуги у паперовому вигляді до Центру надання адмінпослуг Львова для видачі заявнику у встановленому порядку.

Нагадаємо, проект "Особистий кабінет" у Львівській міській раді презентували 15 червня. Відтоді портал почав працювати у бета-режимі. Зараз повноцінно скористатись е-кабінетом можуть усі мешканці міста.

Ідентифікація львів’ян на порталі відбуватиметься за допомогою інноваційного механізму BankID, реалізованого в партнерстві із низкою найбільших українських банків, а згодом і за допомогою MobileID та електронно-цифрового підпису.

Читайте також: У Львові презентували он-лайн-портал "Особистий кабінет мешканця": що це означає

Львів став першим містом, що впровадило систему електронного надання адміністративних послуг мешканцям міста.

Львів у новинах:

Сегодня начали действовать новые правила получения шенгенских виз для украинцев 

На концерті пам'яті Андрія Кузьменка зібралося більш ніж 40 тисяч людей (фото, відео) 

Як буде проходити шоста хвиля мобілізації на Львівщині: 6 фактів