Вулиця Леся Курбаса у Львові стала пішохідною(відео)

фото: Алекса Шутюка

фото: Алекса Шутюка

Події
24 червня 2015 15:28

Вул. Леся Курбаса стала пішохідною. Вона зроблена на одному рівні, тобто немає дороги і тротуарів. Старе асфальтне покриття замінили на штучну бруківку. За кошти спонсорів влаштовано підсвітку, вуличні меблі та велостійки, за кошти громадськості придбано зелені насадження.

"Цього року тут був рух машин, загазованість, і мешканці нашого міста почували себе тут не комфортно. На сьогодні посадили нові дерева, встановили красиві лавки, можна посидіти, попити чаю-кави, якщо хороша погода. Це приклад, як можна міняти місто, коли є воля це зробити, є бажання і є люди. Ми виділили кошти з міського бюджету, долучилися підприємці, які тут працюють, просто небайдужі мешканці, багато молодих людей, які долучилися своїми думками. Пішохідна частина Львова зросла. Так робиться в усіх цивілізованих країнах світу. Мені приємно, що Львів є таким містом", - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Вартість ремонтних робіт, які виконало ПП "Гарантспецбуд", складає 500 тис. грн. Ці кошти виділили з бюджету міської ради.

"Вулиця замощена римським каменем, який комфортний для пішоходів, адже немає фаски, тобто плитки щільно прилягають і є найкомфортнішими для пішоходів", - розповів радник міського голови з питань влаштування велоінфраструктури Олег Шмід.

На вулиці висаджено 6 дерев катальпа, раніше зелених насаджень тут не було. Довкола дерев встановлено декоративну підсвітку. Поставили решітки на лунки цих дерев, щоб затримувати землю і камінці, і запобігають їх затоптуванню. Освітлення і решітки були профінансовані рестораном "Прага".

Встановлено вуличні меблі виробництва турецької компанії "Ефе-бетон", яка має завод у Львові, зокрема, лавки, куби та вази для квітів.

За кошти громадськості закуплені дерева і кущі. За кошти підприємця встановлено велосипедні стійки.

У випадку необхідності, передбачено можливість паркування транспортних засобів на краю вулиці зі сторони вул.Тиктора.

Нагадаємо, 13 лютого цього року виконавчий комітет Львівської міської ради погодив створення пішохідної зони на вул. Леся Курбаса. Перед тим рішення про створення пішохідної зони в межах вул. Леся Курбаса ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

 Львів у новинах:

Как это будет: Кабмин разрешил изымать автомобили для нужд армии 

Усі внутрішні авіарейси AtlasJet Україна, крім Львів-Київ, збираються анулювати

Водій та пасажир трамвая, який "протаранила" вантажівка, зараз у лікарні

 

 

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах