У Львові відкрився перший в Україні Музей мотоциклів

У Львові відкрився перший в Україні Музей мотоциклів

Фото: http://retro-moto-muzej.prom.ua/

Перший в Україні музей мотоциклів "Retro moto museum" відкрився у Львові. У його стінах можна поспостерігати за еволюцією байків у країні.

Львів’янин Остап Бойко збирав колекцію роками. Майбутні експонати викуповував у власників, знаходив на звалищах. Багато мотоциклів зібрав фактично з нуля. 

Представлені в Музеї байки мають свою історію. Один із експонатів раніше використовувався військовими медиками, на іншому – патрульні несли свою службу. Є в колекції й учасник світових змагань.

На виставці представлена мототехніка як відомих у нас марок: "Java", "Минск", "Восход", "ИЖ", так і менш відомих родоначальників радянського двоколісного транспорту. Окрім байків, у Музеї зібрані ще й велосипеди.

Найстарішому мотоциклу виповнилося вже 60 років. Це військовий мотопричіп, виготовлений у Швейцарії. Зараз Остап Бойко працює над порятунком унікальної військової технічної моделі 1937 року, яка підвозила боєприпаси до аеродромів: знахідку викопали на одному з городів Львівщини і передали колекціонеру.

Дізнатись більше про ретро-мото-вело техніку та можна на сайті Музею.

Львів у новинах:

Завтра на вулиці Хімічній обмежать рух транспорту 

Завтра електричка з Тернополя до Львова курсуватиме за новим графіком

У Львові впровадили нову схему дорожнього руху "раундебаут"

Музей на мапі