Прокуратура Львова оприлюднила головні версії щодо вибухів у місті

Прокуратура Львова оприлюднила головні версії щодо вибухів у місті

фото з сайту portal.lviv.ua

Прокуратурою Львівської області організовано розслідування за фактом організації терористичних актів, що мали місце сьогодні, 14 липня, у Львові, біля дільничних пунктів міліції у Шевченківському районі міста. Внаслідок вибухів поранено двох працівників органів внутрішніх справ. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Львівської області.

На цей час створено міжвідомчі слідчо-оперативні групи працівників прокуратури, УМВС та УСБ України в області для з’ясування усіх обставин цих злочинів та знешкодження осіб, причетних до їх вчинення.

Основною версією, що розглядається слідчими, є скоєння диверсії з метою дезорганізувати роботу державних органів та посіяти паніку серед мирного населення.

Разом з тим, прокурор Львівської області Роман Федик підкреслює, що правоохоронні органи працюють у посиленому режимі та не дозволять кримінальним елементам реалізувати злочинний план з дестабілізації ситуації у регіоні.

"Забезпечення безпеки населення та кожного громадянина зокрема – це найперше завдання для силових структур", - зазначив Роман Федик.

Львів у новинах:

У Львові пролунали вибухи: підірвалися двоє міліціонерів (фото; відео; оновлюється)

Міліція пов'язує вибухи у Львові з подіями в Мукачево

Вибухи у Львові кваліфікували, як теракт