Постраждала від вибуху у Львові молода жінка залишиться інвалідом (фото)

Постраждала від вибуху у Львові молода жінка залишиться інвалідом (фото)

фото з cайту www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/

У дівчини ампутували ногу до коліна, другий міліціонер може втратити зір.

Вранці 14 липня у Львові прогриміли два вибухи біля двох райвідділів міліції. Радник глави МВС України Антон Геращенко повідомив, що в результаті вибуху одна з постраждалих дільничних залишиться інвалідом, а другий підірваний міліціонер може втратити зір.

- 31-річна дівчина, дільничний інспектор міліції Андрухів Надія Михайлівна назавжди залишиться інвалідом. Їй відірвало ліву ступню і хірургам довелося ампутувати ногу по коліно. Лікарям також довелося видалити їй нирку, частину кишечника і селезінку, які були пошкоджені осколками, - повідомив Геращенко у своєму фейсбуці. За інформацією МВС у Львівській області, Надія є матір'ю-одиначкою.

Вона сама виховує 13-річного сина Данила, який страждає на ДЦП. Наразі за онуком доглядає мати постраждалої.

Також Геращенко повідомив, що другий потерпілий від вибуху, 24-річний дільничний міліціонер Роман Личак знівечений осколками і зараз знаходиться в реанімації.

фото з сайту facebook.com.anton.gerashenko.7  

- Один з осколків застряг в склоподібному тілі ока. Лікарі готуються до складної операції, щоб врятувати його зір, - розповів Геращенко.

Також  він додав, що поки  що невідомо, хто організував ці два вибухи. МВС України пов'язує вибухи у Львові з подіями, які відбулися 11 липня у Мукачеві Закарпатської області.

Нагадаємо: у Львові біля райвідділу на "розтяжці" з гранатою підірвався міліціонер.

Вибух прогримів, коли співробітник Шевченківського райвідділу міліції відкривав вхідні двері в дільничний пункт. А через 20 хвилин пролунав вибух біля іншого дільничного пункту міліції цього ж району.

НП сталася рано вранці у вівторок, 14 липня. Біля дільничного пункту Шевченківського райвідділу міліції, що на вул. Плуговій, 8а (околиця Львова) на "розтяжці", яка була встановлена біля входу в приміщення, підірвався співробітник міліції.

Львів у новинах:

У Львові пролунали вибухи: підірвалися двоє міліціонерів (фото; відео; оновлюється)

Вибухи у Львові кваліфікували, як теракт

Міліція пов'язує вибухи у Львові з подіями в Мукачево