На Львівщині накрили фальсифікаторів кави під відомі бренди

На Львівщині накрили фальсифікаторів кави під відомі бренди

фото з сайту www.mvs.gov.ua/mvs/article

Під час обшуків правоохоронці вилучили 9 автоматизованих ліній для помолу, фасування та запаювання упаковки, фальсифіковану продукцію на загальну суму понад 550 тис. грн., кошти в сумі близько 90 тис. доларів США, 3 тис. євро та  24 тис. грн.

 Про це  повідомляє Департамент протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

 

Члени злочинної групи у складі 7 осіб у смт. Великий Любінь Городоцького району, смт. Львів-Рудно, с. Верин Миколаївського району та м. Пустомити Львівської області організували діяльність 4-ох підпільних цехів із виготовлення контрафактної  кави під виглядом продукції відомих виробників з виробничою потужністю до 1 тисячі пачок фальсифікованої продукції за добу. Продукцію в подальшому збували у торговельній мережі західного регіону держави.

За даним фактом слідчим управлінням ГУМВС України у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).

Правопорушникам загрожує штраф від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

Львів у новинах:

У Львові з будинку потекла ріка і затопила вулицю 

Житло у Львові: що можна купити за 30000 долларів 

Через ремонт дороги на Львівщині змінили рух на трасі Київ-Чоп