Подружжя киян перебралися жити... до львівського парку (відео)

Подружжя киян перебралися жити... до львівського парку (відео)

Кадр з відео

Чоловік та жінка з Києва перебралися жити до львівського парку імені Івана Франка. Там подружжя розбило намет, в якому і живе уже більш як два тижні. Мовляв, вони митці, тож у зеленій зоні можуть займатися творчістю і, до того ж, не платити за проживання, йдеться у сюжеті телеканала ZIK.

Подружжя із Києва взагалі не вбачає жодної проблеми в тому, що живе у парку. Кажуть, поки не отримають документів для виїзду за кордон, будуть тут і надалі займатися творчістю.

"В парку є творчий дух, дух природи, він сприяє натхненню. Тому ми тут живемо. А ще тому, що не треба платити за територію", – розповів новоспечений мешканець львівського парку Дан.

Митці самі зробили тут душ, для приготування їжі палять вогнище, а в туалет ходять до найближчих громадських закладів.

"Це вже третє чи четверте місце їхньої дислокації. Вони спочатку жили на початку парку, потім перебралися всередину, а тепер вже – до вулиці Крушельницької і йти геть ніяк не хочуть", – бідкається головний інженер ЛКП "Зелений Львів" Володимир Чишинський.

Про дивний спосіб життя у місті гостей зі столиці знають і правоохоронці. 

"Вони розпалюють вогнище у невстановленому для цього місці. Розбили намет без поданої заявки. Тому ми вважаємо це незаконним і буде прийняте рішення, щоб його прибрати", – повідомив начальник міського управління міліції Павло Гарасим.

Правоохоронці обіцяють, що вже найближчим часом гостей зі столиці у парку не буде.

Львів у новинах

Стало відомо, хто викрав таксі у Львові, та відразу потрапив у ньому в аварію

Циган з Закарпаття по-звірячому згвалтував у Львові 13-річну дівчинку

Стали відомі подробиці смерті львівського міліціонера

Кавові кіносеанси і баттл баристів: як проходитиме цьогорічний фестиваль кави у Львові