Картка львів'янина: як і кому вона спростить життя

Фото взято з  сайту kiyany.obozrevatel.com

Фото взято з сайту kiyany.obozrevatel.com

Події
10 серпня 2015 12:20

У четвер у мерії презентували проект “Електронна картка львів’янина”. Йдеться про сучасну соціальну банківську платіжну ID-картку, що матиме ексклюзивний, власне львівський, дизайн. На неї наноситимуть  фото та прізвище власника українською мовою. Картка надаватиме доступ до 20 різних послуг. Її користувачі зможуть отримувати знижки в торговельних мережах міста, закладах медицини, освіти і культури, оплачувати комунальні послуги. Пільгові категорії львів’ян реалізовуватимуть права на пільги, наприклад, на ліки за низькими цінами, більші знижки в магазинах та багато іншого, інформує прес-служба міськради.


Першими картки отримають учасники АТО


Уже з вересня картки почнуть отримувати учасники АТО – більше трьох тисяч львів’ян, які пройшли зону бойових дій, а далі – усі охочі. Сама картка запрацює з жовтня. 

"Картка львів'янина": які знижки вона дасть

“Це дуже важливо, бо тим, кому сьогодні найважче, ми повинні допомагати у першу чергу. Ті хлопці, які пройшли війну, отримають картку безкоштовно. Далі не буде жодних обмежень – усі львів’яни можуть долучатись, це буде дуже вигідно і корисно, бо забезпечує швидку інформацію і швидкість у всіх процесах. Плата ж за картку – це дуже символічні кошти”, – зазначає міський голова Львова Андрій Садовий. 

Зі слів начальника управління інформаційних технологій міськради Тимофія Александронця, зараз, щоб отримати певну пільгу, наприклад, лікування чи путівку для дітей учасника АТО, кожного разу потрібно пройти кілька десятків інстанцій: “кожного разу отримати стос паперів, занести їх і чекати, поки дадуть відповідь. А після запровадження “картки львів’янина”, вони зможуть приходити лише з цією карткою і з легкістю отримувати всі пільги. І також дуже важливо, що картка буде давати доступ в “Особистий кабінет мешканця”. Відтак, завдяки картці, учасники АТО отримають доступ до таких послуг: звільнення членів сімей учасників АТО від квартирної плати; безкоштовний проїзд у комунальному транспорті; безкоштовне харчування у дитячих садках та школах дітей учасників АТО; надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО; безкоштовне оздоровлення дітей учасників АТО; доступ до порталу “Особистий кабінет мешканця”.

У Львові презентували "картку львів'янина": що це таке


Що потрібно, аби отримати?


Зазначимо, картки для львів’ян мерія запроваджує спільно з Ощадбанком. Тож щоб її отримати, треба мати там рахунок, а ось сама львівська прописка не така важлива. 

Зараз фахівці ще відформатовують процедуру отримання картки з точки зору адміністративних послуг. “Отримати картку можна і у відділенні Ощадбанку, чи у “Єдиному вікні”, чи в управлінні соцзахисту – це не питання, питання в тому, як налагодити саму систему. Впродовж наступного місяця ми відточуватимемо ці процеси аби були зручними для мешканця”, – каже Тимофій Александронець. 

Перша емісія карток складе 2755 штук. Туди буде “зашита” вся програма надання пільг, починаючи з комунальних послуг, які надає мерія, і зaвершуючи допомогою, яку виплачують централізовано.

Нагадаємо, що 15 червня у Львові відкрили для пілотного користування “Особистий кабінет мешканця” з першими в Україні важливими для громадян електронними послугами та ідентифікацією людини (замовлення завірених копій ухвал ЛМР та видача довідок про перебування на квартирному обліку, довідку про несудимість в МВС, а також довідку про доходи в ДФС). З того часу порталом скористалися понад 800 львів’ян. При цьому “Особистий кабінет мешканця” у Львові став першим порталом, через який можна замовити важливі електронні адміністративні послуги та довідки. 

Джерело: lvivpost.net.

Львів у новинах:

Найближчими днями на Львівщині - неймовірна спека 

На фестивалі на Львівщині машина переїхала намет з туристами 

У Львові водій збив на тротуарі двох перехожих і втік

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах