У Львові міліціонера, що сів за кермо п яним, звільнили з роботи

У Львові міліціонера, що сів за кермо п'яним, звільнили з роботи

фото: прес-служба ГУ МВС у Львівській області

У Львові міліціонера, котрий керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння, звільнено з органів внутрішніх справ.

 Наказом т.в.о. начальника Головного управління МВС України у Львівській області полковника міліції Руслана Домніцака, працівника Шевченківського райвідділу міліції, котрий керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, звільнено з ОВС.

Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України у Львівській області.

 Нагадаємо, в ніч з 17 на 18 червня у Львові працівники ДАІ зупинили автомобіль ВАЗ-2109, який рухався з вимкненими фарами. Під час перевірки документів інспектори виявили у водія ознаки алкогольного сп'яніння, що у подальшому підтвердила медекспертиза.

За кермом "дев’ятки" перебував працівник Шевченківського райвідділу міліції. За фактом керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння було проведено службове розслідування.

За результатами розслідування було прийнято рішення: " За грубі порушення службової дисципліни, Дисциплінарного статуту ОВС України, Присяги працівника ОВС України, що виразились у керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, накласти на працівника Шевченківського райвідділу міліції дисциплінарне стягнення - звільнення з ОВС".

Заступника начальника та начальника підрозділу, у якому працював звільнений міліціонер, тим самим наказом звільнено з займаних посад.

Львів у новинах:

"Доміно": у Львові зіткнулися трамвай та п'ять машин (фото, відео)

У Львові затримали "мінера" Ратуші

У Львові машина ДАІ, що їхала оформлювати ДТП, сама у нього потрапила