У Львові створили "пожежного монстра", аналогів якому немає в світі

Фото з сайту http://dailylviv.com/

Фото з сайту http://dailylviv.com/

Події
13 серпня 2015 17:20

На Львівському бронетанковому заводі завівся пожежний монстр. Звати його гусенична пожежна машина ГПМ-72. І аналогів цьому гіганту нема у світі.

Завдання цієї пожежної машини гасити вогонь там, де людям загрожує небезпека.

Пожежний танк обладнаний піноутворювачем, має цистерни для води та сучасну радіостанцію. Від перегріву захищається теж водою. Тобто під час пожежі в кабіні зберігається допустима температура.

Та наразі на заводі він єдиний екземпляр. Михайло Олійник трудився над його створенням фактично рік. Переробляли гіганта вже з існуючої пожежної машини, але трохи менших розмірів.

У Львові створили "пожежного монстра", аналогів якому немає в світі фото


На заводі кажуть: ставити машини на конвеєр не на часі. Хоча державний бюджет від продажу львівських монстрів міг би поповнитися тисячами. Адже вартість однієї машини – 400 тисяч доларів.

Взагалі-то в ньому була зацікавлена айзербаджанська сторона і республіка Казахстан, ми їм посталяли на базі старих танків Т-54, а вони зацікавилися більш потужнішою машиною, тож наші конструктура розробили і ми виготовили,
— розповідає головний інженер ЛБЗ Віктор Андрущук.

Аналогів цій машині у світі немає. А львівський монстр може боротися із великими пожежами на нафтобазах та складах із боєприпасами, інформує dailylviv.com.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах