Львівські поліціянти заопікувалися п яною вагітною, що заснула на лавці (фото)

Львівські поліціянти заопікувалися п'яною вагітною, що заснула на лавці (фото)

фото з сайту 032

Нова поліцейська служба продемонструвала львів'янам, що наглядає за порядком у місті не на словах. Троє поліцейських поблизу Ратуші привели до тями жінку від якої було чути запах спиртного. Незнайомка перебуває на п'ятому місяці вагітності і заснула посеред білого дня на лавці. 

Про це повідомляє  032.ua.

Незнайомку зморило поблизу Львівської міської ради. Вона, не соромлячись нікого, солодкого заснула на одній із лавок. Перехожі пробували збудити жінку, однак вона не реагувала. Хтось із присутніх викликав поліцейських. Вони прибули на місце інциденту за десять хвилин.

"Пані, Вам погано? Ви мене чуєте? Тут не можна спати", – зверталася до жінки дівчина у формі.

Вочевидь, у незнайомки був настільки міцний сон, що вона продовжувала непорушно лежати. Тоді дівчина-поліцейський одягла рукавичку та спробувала збудити жінку. Через кілька спроб вона все ж прийшла до тями.

Незнайомка розповіла, що перебуває на п'ятому місяці вагітності. Поліцейські одразу поцікавилися, чи потребує вона медичної допомоги. На що жінка ствердно покивала головою. 

"Зараз ми Вам викличемо швидку допомогу. Зачекайте хвильку", – додали поліцейські.

Перехожі, які були поряд, почули від жінки запах алкоголю. Вони припустили, що їй стало зле від спиртного. Через кілька хвилин за жінкою прийшов син. Він підтвердив, що його матір є вагітною. Жінка, прийшовши до тями, почала просити… цигарки. Поліцейські ж стежили за вагітною незнайомкою до приїзду карети швидкої допомоги.

Нагадаємо, у патрульна поліція Львова розпочала свою роботу 23 серпня.

Львів у новинах:

Через ДТП у Львові перекинулась поліцейська машина 

Львів’яни вручну перенесли авто, що заблокувало рух трамваїв

Сьогодні перехрестя проспекту Свободи відкрили для руху