У  Львові рятувальники знімали  підлітка з чотириметрового дерева (відео)

У Львові рятувальники знімали підлітка з чотириметрового дерева (відео)

фото: прес-служби ДСНС України у Львівській області

12-річний хлопчина самостійно видерся на каштан і застряг.

фото прес-служби ДСНС України у Львівській області

У вівторок, 8 вересня, на дитячому майданчику, що на вулиці Й. Сліпого (неподалік від центру Львова), як завжди, після школи, грали хлопчаки. Чи то на спір, чи то від нічого робити, але раптом один із хлопців вирішив показати своє вміння вилазити на дерева. 12-річний хлопчина спритно видерся на зростаючий на майданчику каштан. І - застряг на одній з гілок, на висоті 4 метрів від землі.

-Усвідомивши всю небезпеку ситуації, хлопчина самостійно подзвонив до Служби порятунку і повідомив, що потрапив у біду, - повідомили в прес-службі ГСЧС України у Львівській області. - Рятувальники негайно виїхали на місце події. Хлопчина сидів на дереві, і дуже зрадів прибуттю співробітників ГСЧС. За допомогою штурмової драбини наші фахівці зняли хлопчика з дерева.

За процесом з цікавістю спостерігали друзі хлопчини. Наляканий підліток, опинившись на землі, відразу ж подякував рятувальникам. І, разом з друзями, пообіцяв надалі бути обережним і не грати в такі небезпечні ігри.

Нагадаємо, чимось схожий випадок стався у Рівному. Там хлопець, після сварки з коханою дівчиною, видерся на 20-метрову трубу і застряг. За допомогою страхувального спорядження рятувальники спустили наляканого Ромео на землю, де він від пережитого стресу розплакався і втратив свідомість.

Джерело: kp.ua

Львів у новинах:

Дівчина здивувала Інстаграм світлинами львівських під’їздів 

Неподалік від Форуму видавців у Львові затримали озброєного чоловіка 

Сьогодні перехрестя проспекту Свободи відкрили для руху 

Хлопчика знімали з дерева тут