До Львова з'їдуться 600 черниць і ченців

Фото взято з сайту www.pravmir.ru

Фото взято з сайту www.pravmir.ru

Події
14 вересня 2015 09:58

14-18 вересня у конференц-залі стадіону "Арена-Львів" триватиме Асамблея греко-католицького та римсько-католицького монашества України. На подію з різних куточків країни з’їдеться близько 600 монахів і монахинь різних чинів та згромаджень Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні.

Тема Асамблеї - "Євангельськe coпричастя богопосвячених осіб РКЦ та УГКЦ в Україні".

"Це унікальна подія для України. Вперше за 25 років нашої нової історії представники монашества двох Католицьких Церков в Україні зберуться на спільну Асамблею, щоб разом шукати відповіді на виклики сучасного суспільства: що ми, богопосвячені особи, можемо робити разом в умовах війни і трансформацій, які переживає Україна?" – наголосив член оргкомітету Асамблеї о. Роман Лагіш, ЧНІ.

Загалом в Україні є 1500 монахів та монахинь УГКЦ і 1000 РКЦ. Участь в Асамблеї візьме третина усіх богопосвячених осіб України. В Асамблеї також візьме участь Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон, представники Ієрархії Церков, відомі богослови з України та з-за кордону, представники доброчинних організацій.

Ідея такої Асамблеї зародилася під час спільної праці греко- і римо-католицького монашества над організацією Асамблеї UCESM (Унії Конференцій Старших Настоятелів та Настоятельок монаших інституцій Європи), яка мала відбутися в Україні минулого року, але не відбулася через події в Україні.

"Ця підготовка показала, що, незважаючи на певні особливості життя та служіння, богопосвячене життя Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков має багато спільного, тож спілкування, взаємне пізнання та зміцнення євангельського сопричастя є важливими елементами життя Церкви", – зауважують організатори.

Львів у новинах:

По яких вулицях Львова курсуватимуть нові автобуси від "Електрону"

У понеділок перекриють ділянку вулиці Сихівської: схема об’їзду

Трамвай на Сихів: як закінчують будівництво

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах