Львівський поборник української мови виграв суд у Авакова

фото з сайту www.facebook.com/photo.php?

фото з сайту www.facebook.com/photo.php?

Події
14 вересня 2015 16:25

Львівський громадський активіст Святослав Літинський, відомий тим, що отримав перший в Україні паспорт без російськомовного дубляжу, виграв суд щодо виступу міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова російською мовою.

Про це активіст повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Львівський активіст подав до суду на Авакова за російську мову.

Справа розглядалася у Львівському окружному адміністративному суді.

"Суд визнав протиправною відмову у видачі мені перекладу виступу пана міністра", – зазначив він.

Львівський громадський активіст Святослав Літинський подав позов до суду через виступ міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова російською мовою, вбачаючи у цьому порушення мовного законодавства.

Активіст звернувся до МВС, щоб йому надали автентичний переклад виступу Авакова. У міністерстві відмовилися це робити, тому Літинський подав позов до суду.

Одразу після цього у Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що перекладатимуть всі відеовиступи державною мовою.

"Для того, щоб зняти всі непорозуміння довкола мовного позову Святослава Літинського до МВС України. Справді, відео та коментарі на офіційному youtube-каналі відомства розміщуються мовою оригіналу, і я 10 липня дав про це йому таку відповідь. Але надалі, щоб уникнути підстав для подібних позовів всі "синхрони", тобто відеофрагменти виступів, коментарів, інтерв’ю на офіційному youtube-каналі МВС будуть обов’язково супроводжуватись аутентичним перекладом державною мовою", – повідомив прес-секретар МВС Артем Шевченко.

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах