На Львівщині визначили рейтинг районів де найкраще жити

На Львівщині визначили рейтинг районів де найкраще жити

фото з сайту explorer.lviv.ua

17 вересня, під час наради у Львівській ОДА, підвели підсумки моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівщини за серпень.

Очолили рейтинг Пустомитівський, Сокальський та Золочівський райони. Аутсайдерами цього разу стали Турківський, Дрогобицький та Самбірський райони. Львів посів перше місце серед міст обласного значення, останні – Дрогобич та Борислав.

Цього разу до рейтингу районів додано такі показники, як динаміка реалізованої промислової продукції та кількість найманих працівників на тисячу населення.

Ключовий фактор, який впливає на показники рейтингу та є первинним при формуванні доходів району – це зайнятість населення та рівень оплати праці. Райони, в яких розташовано великі підприємства, які виплачують високу індексовану зарплату, займають найкращі місця по динаміці ПДФО і по виконанню місцевих бюджетів.

Додатковими факторами розвитку територій Львівщини є: акцизний податок з реалізації продукції – найкращі показники у Львова, Пустомитівського, Жовківського, Яворівського та Мостиського районів, активізація держзакупівель у другій половині року, наприклад, корпорація "Колійні ремонтні технології" нарощує обсяги виробництва через поновлення замовлень від Укрзалізниці. Окрім того, впливає зростання доходів населення на підприємствах з іноземними інвестиціями та в сфері IT через індексацію зарплат відповідно до зростання курсу іноземної валюти.

Львів у новинах:

Де у Львові не буде світла найближчим часом

У Львові перші 13 малюків отримали свідоцтво про народження у пологовому будинку (відео)

Де припаркувати ровер: з'явилася оновлена карта велопарковок Львова