Яких працівників шукають у Львові: перелік вакансій

Фото взято з сайту topworkua.com

Фото взято з сайту topworkua.com

Події
21 вересня 2015 13:58

Львівський міський центр зайнятості інформує, що підприємствам м. Львова терміново потрібні на роботу працівники за такими професіями (спеціальностями): токар, слюсар з механоскладальних робіт, шліфувальник, фрезерувальник, маляр (по металу), заточувальник, формувальник деталей та виробів, машиніст крана (кранівник), слюсар-ремонтник, електрогазозварник.

Токар, з/п 4200грн., 3 розряд, обробка деталей на універсальних верстатах.

Слюсар з механоскладальних робіт, з/п 4200 грн., 4 розряд, складання, регулювання та випробування складних вузлів агрегатів та машин. Обов’язкове знання КРЕСЛЕННЯ, стаж роботи від 2 років.

Шліфувальник, з/п 4000 грн., 4 розряд, шліфування і доведення деталей на шліфувальних верстатах, налагодження верстатів, стаж роботи від 2 років.

Фрезерувальник, з/п 4000 грн., 4 розряд, фрезерування складних деталей та середньої складності на горизонтальних та вертикальних фрезерних верстатах, стаж роботи від 2 років.

Маляр (по металу), з/п 4400 грн., 3 розряд, підготовка металевих деталей та поверхней під фарбування: знежирювання, шпаклювання, грунтування деталей та поверхней виробів, фарбування пульверизатором під камуфляж.

Заточувальник, з/п 3900 грн., 4 розряд, заточування і доведення різального інструменту на заточувальних верстатах з самостійним їх налагоджуванням.

Формувальник деталей та виробів, з/п 3500 грн., підготовка форм(оснастки) для формування виробів, укладання арматурних каркасів, прийняття бетонної суміші в бадді, самохідний бункер або бетонорозподілювач, установка форм в камери теплообробки, розпалубка форм та складування готових виробів на площадці, завантаження автомашин готовою продукцією для вивозу її до місця призначення.

Машиніст крана (кранівник), з/п 3500 грн., 3 розряд, машиніст мостового крану, виконувати навантажувально-розвантажувальні роботи з переміщення залізобетонних виробів та будівельних матеріалів, перевіряти технічний стан крану, обов’язкове посвідчення кранівника.

Слюсар-ремонтник, з/п 3500 грн., обслуговування та поточний ремонт деталей до залізобетонних виробів, наявність санітарної книжки, досвід роботи та посвідчення 4-5 розряду обов’язкові.

Електрогазозварник, з/п 3500 грн., 4 розряд, поточний ремонт в житлових будинках, зварювання труб, випробування зварних швів, види дефектів у зварних швах та методи запобігання їм, принцип підбирання режиму зварювання за допомогою приладів, марки та типи електродів.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів, вул. Кн. Ольги,122, або за телефонами: 244-59-91, 244-59-74.

Львів у новинах: 

Збільшення соціальних виплат: на що розраховувати львів’янам?

Кавові кіносеанси, баттл баристів, чемпіонат з лате-арт: детальна програма Lviv coffee festival\

Почали діяти нові правила малого прикордонного руху між Україною та Польщею

Візит Порошенка до Львова: які дороги перекриють

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах